X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama
Ocena: 1.57 (222 głosy)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Proama jest obecne na polskim rynku od 2011 roku i cały czas zrzesza wokół siebie różnorodnych klientów. Wyróżnia się przede wszystkim ciekawą i bardzo interesującą ofertą ubezpieczeń komunikacyjnych. Od roku 2013 firma stała się oficjalnie częścią Grupy Generali. Czy klienci, którzy wykupili swoje polisy w Proama pozytywnie oceniają zmiany, które zaszły?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością całej Grupy Generali w roku 2018 wyniosła 375, co daje 4,5% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg. Trudno w tym zestawieniu wyodrębnić skargi dotyczące produktów Proama.
 
Opinie klientów, którzy mieli bezpośrednio do czynienia z danym towarzystwem ubezpieczeniowym, w tym przypadku Proama, są najcenniejszym źródłem informacji, ponieważ pokazują, jak dana firma funkcjonuje, w jaki sposób podchodzi do klientów i jak szybko likwiduje szkody.
 
Jeżeli macie lub mieliście doświadczenia z firmą Proama, to podzielcie się nimi z innymi osobami, które są w trakcie poszukiwania idealnej polisy dla siebie. Być może Wasze doświadczenia okażą się pomocne w dokonaniu wyboru i podjęciu decyzji.

Polecam

2014-01-15 23:10 środa ~Radek
Ubezpieczyłem w Proama samochód oc i ac toyota yaris 2008 za 650 zł wszystko razem, składka roczna mam 35 lat. A także ubezpieczyłem w Proama mieszkanie 435 zł składka jednorazowa za 3 lata, sumy ubezpieczenia 15000 kradzież, 30000 elementy ruchome z dewastacją, 50 000 elementy stałe z dewastacją i 70 000 oc jak innym zaleje plus 50 000 odpowiedzialność cywilna w życiu oraz dodatkowa klauzula za pęknięty wężyk bez orzekania winy. Zakupiłem przez telefon na infolinii i przez dwa dni zawracałem głowę telefonami aż się wszystkiego dowiedziałem o OWU. Panie były zawsze miłe, kompetentne i cierpliwe. A polisę można dostać pocztą tradycyjną lub mailem, Konsultantka pyta w jakiej formie wysłać. Jestem bardzo zadowolony z obsługi a przy wypłacie odszkodowania to wszystkie te towarzystwa są siebie wartę, każdy ciągnie w swoją stronę. Dlatego wybrałem Proama za 650 OC i AC Toyoty a nie za 2600 zł OC i AC w PZU (mam 60% zniżki w OC i 0% zniżki w AC). Polecam Proama
 • 2015-05-18 12:48 poniedziałek ~KOmentator | [+] odpowiedz
  Dżyzys. Widzę że kol. Radek niezłą agitkę stosuje ! Za ten sam samochód klient w PZU czy Warcie zapłaci o wiele mniej, za mieszkanie. Poczekamy jak będzie likwidował szkodę i nagle okaże się że ... czytaj dalej »
 • 2014-02-11 22:14 wtorek ~frila | [+] odpowiedz
  właśnie nawiązałam współpracę-polisę OC -w Proamie.Pani była bardzo miła cierpliwa ,wszystko wyjaśniła.Tak jak napisane powyżej niewielka składaka w porównaniu z innymi ubezpieczycielami.Co do wypłaty... czytaj dalej »
 • 2014-12-20 14:41 sobota ~Ania | [+] odpowiedz
  na temat Proamy jest w necie bardzo wiele negatywnych komentarzy, nie ukrywam, że ja też się zaniepokoiłam, kiedy zaczęłam je czytać po tym, jak miałam stłuczkę w klientem tej firmy, ale byłam z góry ... czytaj dalej »
 • 2014-12-20 14:39 sobota ~Ania | [+] odpowiedz
  na temat Proamy jest w necie bardzo wiele negatywnych komentarzy, nie ukrywam, że ja też się zaniepokoiłam, kiedy zaczęłam je czytać po tym, jak miałam stłuczkę w klientem tej firmy, ale byłam z góry ... czytaj dalej »
 • 2015-01-27 19:52 wtorek ~klientka PROAMA | [+] odpowiedz
  faktycznie miała Pani farta...nie mogę tego powiedzieć o sobie a szkoda...Widocznie kwota odszkodowania nie była za wysoka...moja naprawa auta sięga 5 tysięcy, a decyzję dostałam odmowną - dodam, że z... czytaj dalej »
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Proama na:
  4.24
  OPINIE O Proama
 • 2014-07-01 19:17 wtorek ~grzes | [+] odpowiedz
  to złodzieje i oszuści droga elektroniczna do nich nie dociera nie można się dodzwonić się do przedstawiciela który cię namówił na polisę żeby coś poprawil tylko cię straszą odrazu sądem ale polisy ni... czytaj dalej »
 • 2015-01-15 07:13 czwartek ~radosław | [+] odpowiedz
  Dokładnie! telefonicznie jakiś gnój zamiast wygenerować mi wycenę ubezpieczenia wygenerował mi umowę której nie zamawiałem i nie chciałem. przyszło ponaglenie po 3 miesiącach z windykacji o zapłątę um... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.