X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama
Ocena: 1.57 (222 głosy)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Proama jest obecne na polskim rynku od 2011 roku i cały czas zrzesza wokół siebie różnorodnych klientów. Wyróżnia się przede wszystkim ciekawą i bardzo interesującą ofertą ubezpieczeń komunikacyjnych. Od roku 2013 firma stała się oficjalnie częścią Grupy Generali. Czy klienci, którzy wykupili swoje polisy w Proama pozytywnie oceniają zmiany, które zaszły?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością całej Grupy Generali w roku 2018 wyniosła 375, co daje 4,5% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg. Trudno w tym zestawieniu wyodrębnić skargi dotyczące produktów Proama.
 
Opinie klientów, którzy mieli bezpośrednio do czynienia z danym towarzystwem ubezpieczeniowym, w tym przypadku Proama, są najcenniejszym źródłem informacji, ponieważ pokazują, jak dana firma funkcjonuje, w jaki sposób podchodzi do klientów i jak szybko likwiduje szkody.
 
Jeżeli macie lub mieliście doświadczenia z firmą Proama, to podzielcie się nimi z innymi osobami, które są w trakcie poszukiwania idealnej polisy dla siebie. Być może Wasze doświadczenia okażą się pomocne w dokonaniu wyboru i podjęciu decyzji.

Proama

2012-07-11 21:29 środa ~TIK
Firma jest znana ,z reklam jako PROAMA. Warto sprawdzić bo -70% nie zawsze jest taniej.Wszystko zależy od jakiej wyjściowej odejmiemy to 70%. Dla kierowców doświadczonych warto sprawdzić.Dla młodych składka dość zaporowa. Powodzenia w Polsce.
 • 2015-01-15 07:09 czwartek ~Zdzisław | [+] odpowiedz
  Również nie polecam tej firmy - to zwykli oszuści. te 70% okazało się 15% drożej niż u konkurencji miałem. Miałem bo musiałem zrezygnować i przyjąć złodziejską ofertę proamy, gdyż po uzgodnieniach t... czytaj dalej »
 • 2014-12-15 21:06 poniedziałek ~kierowca z doświadczeniem | [+] odpowiedz
  Witam wszystkich zainteresowanych...krótko mówiąc "szkoda nerwów" zdecydowanie mówię"NIE" Państwo w państwie...nie polecam
 • 2012-11-06 23:22 wtorek ~Daro | [+] odpowiedz
  Kieromwca ubezpieczony w Promie spowodowal u mnie szkodę. Od miesiąca walczę o naprawę samochodu. Podważają wycenę szkody przez ASO i proponują naprawę na pamiętnikach chińskich. Kpina do kwadratu. Pa... czytaj dalej »
 • 2015-01-09 15:59 piątek ~cwaniak | [+] odpowiedz
  Witam a co w kwestii samochodu zastępczego przecież należy się na cały czas naprawy od momentu wstawienia do warsztatu ,nawet niech rok się dogadują z serwisem i tak zapłacą za samochód zastepczy
 • 2015-02-18 21:13 środa ~R.K. | [+] odpowiedz
  Nie od momentu wstawienia do serwisu, ale od momentu wypadku!!! do momentu wypłaty odszkodowania....
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Proama na:
  4.24
  OPINIE O Proama
 • 2013-06-28 14:18 piątek ~Kierownica | [+] odpowiedz
  A mi wypłacili po tygodniu :) rzeczoznawca był na drugi dzień, po tygodniu przysłali mi opinie do zatwierdzenia, dostałam więcej niz się spodziewałam, więc jestem mile zaskoczona. Mozna powiedzieć ze ... czytaj dalej »
 • 2015-04-27 10:07 poniedziałek ~Jarek | [+] odpowiedz
  Takie bujdy to my a nie nas... Firma jest ciężka w odzyskaniu odszkodowania a jak już chcą wypłacić to połowę ceny. Ci którzy piszą że jest miód to niech się pochwalą ile dostają za napisanie pozytywn... czytaj dalej »
 • 2014-12-26 09:51 piątek ~hichek | [+] odpowiedz
  Ten co cię stuknął na pewno nie był ubezpieczony w Proamie, dlatego dostałaś kasę!
 • 2015-04-10 15:15 piątek ~Ewa | [+] odpowiedz
  Super kometarz . Gartuluję błyskotliwośći. Nie ma takiej możliwości aby firma Proama załatwiła po pierwsze szybko a po drugie klijent był zadowolony ja walczę 4 miesiące. ZERO odpowiedzi na odwołanie.... czytaj dalej »
 • 2014-12-02 18:31 wtorek ~zawiedziony | [+] odpowiedz
  ta akurat... bo ci uwierzę .. we wrześniu uderzył we mnie ubespieczony w proamie dzisiaj mamy grudzień i nadal niemam decyzji to jakaś kpina.. każdemu będe (od)radzał tą "wyłudzalnię" pienię... czytaj dalej »
 • 2012-11-01 23:30 czwartek ~TT | [+] odpowiedz
  Faktycznie nie dajcie się reklamie. Mi wyszło ok 150zł drożej od ofert Liberty Direct, Generali, MTU. 70% to lipa.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.