X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama
Ocena: 1.57 (222 głosy)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Proama jest obecne na polskim rynku od 2011 roku i cały czas zrzesza wokół siebie różnorodnych klientów. Wyróżnia się przede wszystkim ciekawą i bardzo interesującą ofertą ubezpieczeń komunikacyjnych. Od roku 2013 firma stała się oficjalnie częścią Grupy Generali. Czy klienci, którzy wykupili swoje polisy w Proama pozytywnie oceniają zmiany, które zaszły?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością całej Grupy Generali w roku 2018 wyniosła 375, co daje 4,5% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg. Trudno w tym zestawieniu wyodrębnić skargi dotyczące produktów Proama.
 
Opinie klientów, którzy mieli bezpośrednio do czynienia z danym towarzystwem ubezpieczeniowym, w tym przypadku Proama, są najcenniejszym źródłem informacji, ponieważ pokazują, jak dana firma funkcjonuje, w jaki sposób podchodzi do klientów i jak szybko likwiduje szkody.
 
Jeżeli macie lub mieliście doświadczenia z firmą Proama, to podzielcie się nimi z innymi osobami, które są w trakcie poszukiwania idealnej polisy dla siebie. Być może Wasze doświadczenia okażą się pomocne w dokonaniu wyboru i podjęciu decyzji.

Szkoda 20700178102_1

2015-10-10 20:51 sobota ~anizok
Seat Altea XL , nowy model z 2009 roku Do wymiany cały przód pojazdu łącznie z trzema chłodnicami . Ponadto uszkodzona prawa podłużnica i podbity dach ... W mojej ocenie szkoda na ok 20 tyś . zł ... Szkoda likwidowana z OC sprawcy który wycofywał z posesji na drogę główną wprost pod moje auto . Na miejscu Policja , przyjęty mandat przez sprawcę itd ... Narazie wszystko ok . Pani przyjmująca zgłoszenie 10/10 . Rzeczoznawca 10/10 . Teraz czekam na kosztorys i poinformuję Państwa co i jak . Po czytaniu negatywów na postach mam przeczucie że mogą próbować mnie oszukać ... Ale jestem z góry nastawiony na sąd , mam czas i pieniądze żeby się sądzić ... Do momentu otrzymania kalkulacji nie korzystam z auta zastępczego , jeśli kosztorys będzie żałosny biorę pojazd porównywalny z moim autem za 400 zł . dziennie ... Albo biorę kwotę bezsporną i sprzedaję szkodę firmie prawniczej od których mam już oferty ...
 • 2015-11-17 17:55 wtorek ~mobo@ceti.com.pl | [+] odpowiedz
  uważaj bo to firma zagraniczna,wysyłaj meile z potwierdzeniem,wezwania nawet 2 x na tydzień tu masz adres dla nagłówka, potem wezwanie przedsądowe i pozew to tylko 619zł,jauż kończę pozew ČESKÁ POJIŠ... czytaj dalej »
 • 2015-10-26 17:48 poniedziałek ~K | [+] odpowiedz
  To miałeś/aś chyba farta, bo mi nawet zanegowali opinię rzeczoznawcy biegłego sądowego, którego sobie wzięłam że ta zawiera błędy. Mają tupet!!!
 • 2015-10-12 21:12 poniedziałek ~tusk | [+] odpowiedz
  całka:)
 • 2015-10-14 12:30 środa ~mulele1 | [+] odpowiedz
  Szkoda częściowa , jak dotychczas podejście ubezpieczalni dosyć uczciwe ... Czekam na zakończenie likwidacji .
 • 2015-10-30 19:21 piątek ~roman | [+] odpowiedz
  witam, dwa dni temu miałem podobny wypadek. tylko w moim braly udział 4 auta. ja ucierpiałem najbardziej, jedyny tfarilem do szpitala teraz jestem na zwolnieniu. po przeczytaniu tych komentarzy boje... czytaj dalej »
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Proama na:
  4.24
  OPINIE O Proama
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.