X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama
Ocena: 1.57 (222 głosy)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Proama jest obecne na polskim rynku od 2011 roku i cały czas zrzesza wokół siebie różnorodnych klientów. Wyróżnia się przede wszystkim ciekawą i bardzo interesującą ofertą ubezpieczeń komunikacyjnych. Od roku 2013 firma stała się oficjalnie częścią Grupy Generali. Czy klienci, którzy wykupili swoje polisy w Proama pozytywnie oceniają zmiany, które zaszły?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością całej Grupy Generali w roku 2018 wyniosła 375, co daje 4,5% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg. Trudno w tym zestawieniu wyodrębnić skargi dotyczące produktów Proama.
 
Opinie klientów, którzy mieli bezpośrednio do czynienia z danym towarzystwem ubezpieczeniowym, w tym przypadku Proama, są najcenniejszym źródłem informacji, ponieważ pokazują, jak dana firma funkcjonuje, w jaki sposób podchodzi do klientów i jak szybko likwiduje szkody.
 
Jeżeli macie lub mieliście doświadczenia z firmą Proama, to podzielcie się nimi z innymi osobami, które są w trakcie poszukiwania idealnej polisy dla siebie. Być może Wasze doświadczenia okażą się pomocne w dokonaniu wyboru i podjęciu decyzji.

Szkoda z Proamy

2015-12-28 20:02 poniedziałek ~Mateusz
Witam! 4 Września przydarzyła mi się szkoda parkingowa, wgniecone drzwi i połamane lusterko, auto mam z 2002 roku, sprawca mojej szkody miał ubezpieczenie w Proamie, spisaliśmy oświadczenie (z tym że akurat nie wiem czy to miało jakiś wpływ, ale poszliśmy spisać oświadczenie do agencji w której ubezpieczałem swoje auto bo była bardzo blisko miejsca zdarzenia). Po spisaniu, za kilka minut zadzwoniła kobitka z Proamy, 7 Września dostałem wycenę i to bardzo dobrą bo na 4000zł, i od tamtej pory trochę cisza, dostawałem tylko co jakiś czas sms że "staramy się jak najszybciej zakończyć sprawę" czy coś w ten deseń. Co jakiś czas dzwoniłem na infolinię aby zapytać co z wypłatą mojego odszkodowania i kiedy będzie, ale za każdym razem informowałem ich że wiem że rozmowa jest nagrywana i że proszę mi podać nr rozmowy. Po chyba niecałych 3 tygodniach dostałem na konto taką samą kwotę co była w wycenie. Czytając poniższe komentarze też bałem się o swoje odszkodowanie, ale jak widać u mnie nie było większych problemów więc nie wiem, czy byłem wyjątkiem potwierdzającym regułę czy coś się zmieniło.. I nie jestem podstawionym 'botem' z Proamy, jeśli chcecie to mogę wysłać komuś scan wyceny i wyciąg z konta. Także walczcie o swoje i dzwońcie tam aż do usranej śmierci :) Pozdrawiam.
  • 2016-04-04 16:21 poniedziałek ~Piter | [+] odpowiedz
    To bardzo Panu gratuluje. Bo autko mojej żony uległo wypadkowi i tez jest z 2002 r. przy czym auto ma szkode całkowitą a proama wypłaciła 2700 zł. Więc ma Pan naprawde wielkie szczeście. Ja juz nie ma... czytaj dalej »
  • 2016-01-21 10:02 czwartek ~MANIUŚ | [+] odpowiedz
    LUDZIE W TEJ FIRMIE MAJĄ UMIEJSCOWIONE MÓZGI NIE W TEJ CZĘŚCI CIAŁA GDZIE POWINIEN BYĆ .ZENADA
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.