X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama
Ocena: 1.57 (222 głosy)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Proama jest obecne na polskim rynku od 2011 roku i cały czas zrzesza wokół siebie różnorodnych klientów. Wyróżnia się przede wszystkim ciekawą i bardzo interesującą ofertą ubezpieczeń komunikacyjnych. Od roku 2013 firma stała się oficjalnie częścią Grupy Generali. Czy klienci, którzy wykupili swoje polisy w Proama pozytywnie oceniają zmiany, które zaszły?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością całej Grupy Generali w roku 2018 wyniosła 375, co daje 4,5% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg. Trudno w tym zestawieniu wyodrębnić skargi dotyczące produktów Proama.
 
Opinie klientów, którzy mieli bezpośrednio do czynienia z danym towarzystwem ubezpieczeniowym, w tym przypadku Proama, są najcenniejszym źródłem informacji, ponieważ pokazują, jak dana firma funkcjonuje, w jaki sposób podchodzi do klientów i jak szybko likwiduje szkody.
 
Jeżeli macie lub mieliście doświadczenia z firmą Proama, to podzielcie się nimi z innymi osobami, które są w trakcie poszukiwania idealnej polisy dla siebie. Być może Wasze doświadczenia okażą się pomocne w dokonaniu wyboru i podjęciu decyzji.

Tragedia

2013-08-16 10:35 piątek ~Max
Zdecydowanie odradzam. Wszystko pięknie, ale w reklamie. Jeśli dochodzi do likwidacji szkody, to MASAKRA! Wszystko spoczywa na kliencie, a korespondencja i papierologia ciągnie się tygodniami. Unikajcie jak tylko możecie...
 • 2015-04-23 16:10 czwartek ~JOZEK | [+] odpowiedz
  W pełni się zgadzam jedno wielkie złodziejstwo szczerze odradzam najgorsza ze znanych mi firm vw b6 - wymiana drzwi prawy przód i tył,prawy błotnik prawa oryginalna alumfelga,lusterkoi prawa część zde... czytaj dalej »
 • 2015-04-23 16:09 czwartek ~JOZEK | [+] odpowiedz
  W pełni się zgadzam jedno wielkie złodziejstwo szczerze odradzam najgorsza ze znanych mi firm vw b6 - wymiana drzwi prawy przód i tył,prawy błotnik prawa oryginalna alumfelga,lusterkoi prawa część zde... czytaj dalej »
 • 2015-05-04 09:34 poniedziałek ~dk | [+] odpowiedz
  a myślisz że w pzu ile mi przyznali za szkodę ? wszystkie ubezpieczalnie walą w rogi trzeba sądownie się upominać o swoje
 • 2015-02-13 13:31 piątek ~fef@gr44rh.pl | [+] odpowiedz
  Potwierdza, naprawa szkody z AC to masakra.
 • 2014-09-10 15:26 środa ~Karolina | [+] odpowiedz
  Tak jak wypowiadały się osoby niżej, firma Proama jest najgorszą firmą ubezpieczeniową, kosztorys jest robiony na "ich widzi mi się". Głupie felgi na których zakup nie chcą wydać pozwolenia,... czytaj dalej »
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Proama na:
  4.24
  OPINIE O Proama
 • 2013-10-02 15:23 środa ~igor | [+] odpowiedz
  Zgadzam się w całości.Mam właśnie doczynienia z tą firmą.Sprawca kolizi był z proamy.Najpierw dostałem kosztorys na kwotę 1148zł potem przez miesiąc musiałem dosyłać jakieś dokumenty bo pani ciągle cz... czytaj dalej »
 • 2014-12-09 08:58 wtorek ~zeb7 | [+] odpowiedz
  W 100% się zgadzam mam podobną sytuacje , sprawca z proamy i sprawa się ciągnie 1,5 miesiąca i końca nie widać . Zdecydowałem się wziąśc auto zastępcze i oddać mój samochód do autoryzowanego serwisu b... czytaj dalej »
 • 2014-12-19 16:01 piątek ~kierowca | [+] odpowiedz
  Mam tak samo...normalnie droga przez mękę
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.