X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

PZU
Ocena: 2.95 (1422 głosy)
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. to jedno z najstarszych w Polsce towarzystw ubezpieczeniowych. W swojej ofercie dysponuje ubezpieczeniami na życie, zdrowie, komunikacyjnymi, mieszkaniowymi i turystycznymi. W jednym miejscu można więc wszystko, co ważne, otoczyć ochroną. Do dziś cieszy się uznaniem i zaufaniem wielu klientów na rynku. A jak wyglądają te opinie w liczbach?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością PZU S.A. w roku 2018 wyniosła 2649, z czego 1513 dotyczyło ubezpieczeń komunikacyjnych. Ogółem składane skargi stanowią 31,7% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Opinie klientów są niezwykle ważnym wskaźnikiem przy dokonywaniu wyboru ubezpieczyciela. Znaczenie ma szybkość i skuteczność likwidacji szkód, obsługa posprzedażowa i ogólny kontakt z klientem. Często duże zaufanie wynika ze stażu na rynku, a nie z faktycznej jakości usług. By to sprawdzić należy porównać ofertę PZU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli.
 
Bezcenne są również informacje z tak zwanej „pierwszej ręki”, czyli od innych ubezpieczonych, którzy skorzystali z oferty towarzystwa. Czekamy na wasze informacje i wasze opinie. Podzielcie się nimi, by przestrzec innych przed nieprawidłowościami lub zachęcić do wyjątkowych produktów, jeżeli takie waszym zdaniem oferuje PZU S.A. 

Dno i masakra

2015-06-18 14:16 czwartek ~Jaaa
Szmaciarze i złodzieje jak każda ubezpieczalnia, ale te kanalie są wyjątkowi. Na starcie marny procent uszczerbku na zdrowiu w porównaniu do innych tego typu mafijnych ugrupowań jak ubezpieczalnie. Po 2 komisja lekarska odbywa się...mailowo Składasz papiery do oddziału i nawet nie masz komisji lekarskiej. Złodziejstwo jak każda ubezpieczalnia ale jak już mówiłem te skurwy...yny są wyjątkowo perfidni i już dwa lata się z nimi sądze gdyż za operacje pęknięcia i ułamania się kości "pseudo lekarz" przyznał mi mailowo...4 % Odwołanie oczywiście mailowe bo o żadnej komisji nie ma mowy...biegły sadowy przyznał...25% stałęgo uszczerbku na zdrowiu...ich lekarz 4%...chyba mają orzeczników po kosmetologii :) Kończąc...kto może uciekać od nich jak najszybciej i najdalej, kto by chciał związać się z tyki ku...ami ...niech lepiej odda pieniądze w skarpetę bo będzie większa korzyść :) Fakt jest taki, ze opłacają za nasze peniadze grubych prawników, którzy wycinają pozwy sadowe przy najmniejszym delikatnym błędzie typu "kropka w lewo - kropka w prawo zle postawiona"... Dbanie o klienta jest wycinanie go w najbardziej perfidny sposób, ale do zobaczenia skurwy...yny w sadzie na 2 rozprawie i obyście czuli ze umieracie i patrzyli na krzywdę waszych najbliższych...poczujecie tą bezsilność jaką mają ludzie walczący z wami o swoje pieniądze, które okradacie, zwłaszcza ludzie starsi, których nie stać na prawników, bo młody człowiek, znajdzie w sobie siłe walczyć i użerać się ku..wy z wami po sadach.... nie odpuszcze wam skurwys...y !!
  • 2015-10-10 22:58 sobota ~Ania | [+] odpowiedz
    Syn był w szpitalu 3 m-ce I pomimo opłacanej składki odmowa wypłaty za świadczenia szpitalne, draństwo.
  • 2015-08-08 21:04 sobota ~okradziona przez PZU Życie | [+] odpowiedz
    Emeryci.Nie kontynuujcie indywidualnie grupowego ubezpieczenia w PZU Życie,bo to są złodzieje.To co macie płacić wrzucajcie do skarbonki i na tym lepiej wyjdziecie!Brak słów na tych żłobów.
  • 2015-08-10 13:55 poniedziałek ~tureas | [+] odpowiedz
    Może lepiej jak poszukasz innej firmy. W rankomacie znajdziesz wile firm świadczące usługi od ubezpiecznia mieszknaia, konta bankowe, oc i ac oraz ubezpieczenia na życie. https://rankomat.pl/ubezpiecz... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.