X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

SIGNAL IDUNA

Odpowiedź do komentarza:

tragedia, naciągacze!!! oszuści!!!!
FIRMA SIGNAL IDUNA i ubezpieczenia tej firmy to tak na prawdę tylko i wyłącznie instrumenty do wyciągania od ludzi pieniędzy tylko za POZORNE ubezpieczenie które w niczym nie wspiera i nie pomaga poszkodowanemu!!! Posiadałem ubezpieczenie w tej żenującej firmie podczas pobytu na wakacjach za granicą, gdzie doznałem zerwania ścięgna Achillesa. W lokalnym szpitalu udzielono mi bezpłatnej pomocy zakładając szynę gipsową na nogę. Jako że do końca pobytu zostały dwa dni, zdecydowaliśmy iż wrócimy autokarem wraz z całą grupą. W drodze powrotnej chcąc skorzystać z jednego z elementów ubezpieczenia tzn. zorganizowania transportu już na terenie Polski pomiędzy miastem do którego jechał autokar a moim miejscem zamieszkania, zostałem poinformowany przez Panią (której zadaniem de facto nie jest pomóc poszkodowanemu klientowi tylko w kółko powtarzać wyuczone regułki) iż NIE MA ZALECENIA LEKARSKIEGO do tego aby zorganizować transport do mojego miejsca zamieszkania. Raptem 300 km w kraju bo 1400 km już przejechaliśmy sami wraz z resztą wycieczki, ale cóż to było ponad siły firmy ubezpieczeniowej. Tłumaczenia iż po 24 godzinach spędzonych w autokarze ja poruszając się z trudem o kulach, żona o drobnej budowie ciała nie podoła sama z naszymi bagażami, ja w dodatku muszę nogę trzymać wysoko bo inaczej puchnie.... cóż NIE BYŁO ZALECEŃ LEKARZA FIRMA UBEZPIECZENIOWA W KTÓREJ WYKUPUJECIE UBEZPIECZENIE I MACIE SIĘ CZUĆ BEZPIECZNIE W RAZIE WYPADKU.... ZOSTAWIA WAS NA LODZIE. Koniec końców FIRMA ODMAWIA WYPŁATY ODSZKODOWANIA za uraz zerwanego ścięgna Achillesa ponieważ jak tłumaczy to niby nie jest trwały uszczerbek na zdrowiu!!! hahahah brednie!!!!! GDYBY KOMUŚ URWAŁO NOGĘ/RĘKĘ ALBO STRACIŁ BY NA WAKACJACH ŻYCIE TO PEWNIE DOPIERO WTEDY (ALE I NIE NA PEWNO) WRÓCIŁ BY W PLASTIKOWYM WORKU NA KOSZT UBEZPIECZENIA A RODZINA MOŻE DOSTAŁA BY PARĘ ZŁOTYCH ODSZKODOWANIA. ŻENADA...... a sprawę przekazuję do Kancelarii Prawnej.
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.