X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

SIGNAL IDUNA
Ocena: 2.23 (195 głosów)

DRAMAT I TRAGEDIA

2009-02-25 00:48 środa ~NRJ
Signal Iduna obsługuje moja firme, dużą korporację na rynku medialnym. JEst wtorek, 22.30, Warszawa. Dzwonie na infolinie w sprawie wyznaczenia czynnej placowki medycznej. Dyspozytor propnuje mi tylko Lux Med za pelna odplatnoscia, oni ewent. zwroca koszty leczena. PRzeciez to skandal jakis! ZERO POMOCY w całej stolicy. NAwet nie chce myslec, jakie pieniadze korporacja za to placi! A gdyby ktos nie mial tych 150 zl. na wylozenie???? Jest bez lekarza, bo majac prywatne ubezpieczenie malo kto dba o podbijanie legitymacji ubezpieczeniowej. Koszmar. ODRADZAM!!!!!
 • 2011-04-03 19:28 niedziela ~maja | [+] odpowiedz
  pracujesz w korporacji a nie masz 100 za poradę. Korporacja chyba firma drucik. Zabrał kasę i ucikł
 • 2015-01-18 14:47 niedziela ~rtg | [+] odpowiedz
  Szanowny panie ubezpieczyciel, nie mijaj sie pan z meritum wypowiedzi NRJ.
 • 2010-07-19 19:56 poniedziałek ~LOL | [+] odpowiedz
  Czytaj warunki ogólne. Znasz kogoś kto by ci zwrócił za szpital lub badanie. Brak logicznego myślenia nie zwalnia od myślenia
 • 2010-09-08 17:26 środa ~Mario 2 | [+] odpowiedz
  -"Znasz kogoś kto by ci zwrócił za szpital lub badanie"- Osoba ktora wypisuje podobne rzeczy sama jest nie za specjalnie zorientowana. Ja znam takich ubezpieczycieli.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.