X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

SIGNAL IDUNA
Ocena: 2.22 (188 głosów)

Jestem zadowolony

2009-12-09 15:16 środa ~Dawid
Szybka i sprawna obsługa przy wypłacie odszkodowania z NNW tj. wypłaty dokonano w terminie 30 dni - coprawda ustalenie uszczerbku odbyło się zaocznie. Nie byłem usatysfakcjonowany ustalonym % uszczerbku na zdrowiu, więc się odwołałem od decyzji. W związku z tym zostałem skierowany na komisję lekarską, która przyznała za doznane obrażenia wyższy %. Towarzystwo niezwłocznie dokonalo dopłaty. Mili pracownicy co wyróżnia daną firmę od innych. Po mimo innych nie przychylnych opinii ja jestem zadowolony.
  • 2011-02-01 21:04 wtorek ~Mania | [+] odpowiedz
    Drogi Dawidzie lub Krzysztofie,bo to jedna i ta sam a osoba, jeśli płacą Ci za poprawienie wizerunku Towarzystwa i te pozytywne opinie to radzę zmieniać nieco styl i popełniać inne błędy ortograficzne... czytaj dalej »
  • 2011-06-06 12:34 poniedziałek ~Bukszpans | [+] odpowiedz
    hahaha rzeczywiscie co za lamusy. SIGNAL IDUNO WYJAZD ! Pytanie, czy jest sens odwolywac sie od ecyzji negatywnej w sprawie odszkodowania z tytulu skrecenia kostki. Uwazam, ze staw niestety nie jes... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.