X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

SIGNAL IDUNA
Ocena: 2.22 (188 głosów)

Signal Iduna to najgorsza firma z jakąkolwiek współpracowałem

2016-10-20 21:32 czwartek ~Jakub
Po jednym odwołaniu i użeraniu się z tą firmą miałem powoli dość, ale gdy reklamację uznali kompletnie nie w tym zakresie co powinni (inny uraz podczas nieszczęśliwego wypadku) postanowiłem że nie odpuszczę. Wchodzę na drogę prawną żeby dowieść swoich racji. Dokumentacja medyczna i FAKTY jedno, a oni wymyślają sobie alternatywną rzeczywistość. Lekarze potwierdzają moje zdanie, co miałem na zaświadczeniach, ba, wystarczyłoby postawić mnia na komisję lekarską żeby ich upokorzyć. Druzgocące jest ile czasu poświęciłem na komunikację na infolinii i nigdy właściwie nie uzyskałem żadnej konkretnej pomocy. Wszystko załatwiają pisemkami wysyłanymi po kilku tygodniach. Nie chodzi mi już o te pieniądze, bo to drobne, ale o zasady i sprawiedliwość, nikt nie będzie mi pluł w twarz i wmawiał, że do deszcz. Nie tyle nie polecam i odradzam, a proszę Was i apeluję - wystarczy spojrzeć na inne opinie - uciekajcie. Nie jestem "kupioną opinią", chętnie mogę przedstawić szczegóły sprawy do jakiegoś zbiorowego pozwu o wielokrotne uchybienia w procesie likwidacyjnym szkody.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.