X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

SIGNAL IDUNA
Ocena: 2.22 (188 głosów)

SZCZERZE ODRADZAM

2011-04-19 10:02 wtorek ~leo
wita signal multiochrona grupowe Mimo że korzystałem z ubezpieczenia grupowego i korzystałem z odszkodowań dotyczących wypadków (nie dociekałem czy kwoty były właściwe) to w chwili obecnej nie polecam. Po pobycie w szpitalu gdzie w polisie i warunkach podano kwoty dotyczące wypłat z każdy dzień pobytu niestety odmówiono wypłaty. w uzasadnieniu podano ,że choroba trwała przed zawarciem ubezpieczenia. Nikt nie sprawdził ile czasu trwało ubezpieczenie. Po 5 latach w signal . W warunkach owu jest zapis ,że przejmują ochronę po 2 latach od zawarcia ubezpieczenia. chcąc korzystać z ubezpieczenia musisz być prawnikiem lub korzystać z pomocy prawnika aby wszystko byłó zgodnie z OWU. Jak wcześniej ktoś napisał ubezpieczenie dla osób które nie chcą korzystać z odszkodowań. Jeśli chcesz jednak mieć dobre ubezpieczenie poszukaj innego ubezpieczyciela pozdrawiam
  • 2012-10-03 21:56 środa ~yaro | [+] odpowiedz
    Ja również odradzam, to [wymoderowano treści obraźliwe]. Ubezpieczenie obowiazuje na całym świecie, ale nie w Polsce. Mój syn miał wypadek:leczenie rok rehabilitacji i ani GROSZA!!!! Trzeba sobie kark... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.