X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

SIGNAL IDUNA
Ocena: 2.22 (188 głosów)

Ubezpieczenia na życie NIE w Signal

2016-11-28 23:00 poniedziałek ~staruszka
Miałam polisę na życie na 10 lat, na kwotę 70 tys. Oczywiście co pół roku proponowali mi zwiększenie kwoty polisy przy minimalnej podwyżce kwoty półrocznej składki. Po 10 latach polisa wygasła. Nie zaproponowali kontynuacji. Po kolejnym telefonie odezwał się agent ubezpieczeniowy i zaproponował przy skladce, którą dotychczas płaciłam 30000! Pierwsza polisa - wiek: 33 l. druga polisa - wiek: 43l. Obniżenie wartości polisy o 40 tyś.! Uważajcie na tą firmę! Są na szczęście inne firmy, wyżej w rankingach, które proponują o wiele korzystniejsze warunki ubezpieczenia.
  • 2017-01-12 18:51 czwartek ~lekarz weterynarii M.S. | [+] odpowiedz
    witam. mam ubezpieczenie, ogólne, prywatne od różnych losowych zdarzeń. ugryzł mnie pies-nieszczęśliwy wypadek- . Agent mój nie ma czasu na podpowiedzenie, jak odzyskać odszkodowanie, natomiast sms-... czytaj dalej »
  • 2017-01-12 18:50 czwartek ~lekarz weterynarii M.S. | [+] odpowiedz
    witam. mam ubezpieczenie, ogólne, prywatne od różnych losowych zdarzeń. ugryzł mnie pies-nieszczęśliwy wypadek- . Agent mój nie ma czasu na podpowiedzenie, jak odzyskać odszkodowanie, natomiast sms-... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.