X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

SIGNAL IDUNA
Ocena: 2.23 (195 głosów)

WIELKIE DRAŃSTWO

2010-09-29 08:32 środa ~JERRY
OCZYWIŚCIE PO ZGŁOSZENIU SZKODY ODPOWIEDŹ NEGATYWNA ŻE UBEZPIECZENIE NNW NIE OBEJMUJE ZŁAMANIA RĘKI MOJEGO SYNA , PO PRZESŁANIU REKLAMACJI OKAZAŁO SIĘ ŻE FAKTYCZNIE JASTA JAKAŚ TAM UMOWA KTÓRA UWZGLĘDNIA TEN PRZYPADEK- TA POCZATKU TO PODCHODZI MI POD WYŁUDZENIE NALEŻNEGO ODSZKODOWANIA PRZEZ SIGNAL IDUNA.DECYZJA PODPISANA JESYT PRZEZ SAMEGO KIEROWNIKA - JAKI TO KIEROWNIK KTÓRY NIE WIE O CO CHODZI. NO ALE ROZPATRZYLI POZYTYWNIE I PRZYZNALI ILE ZAŁE 2 PROCENT GDZIE Z UBEZPIECZENIA W SZKOLE INNEGO TOWEARZYSTWA KOMISJA PRZYZNAŁA 6 PROCENT6 ZA DOKŁADNIE TO SAMO, POMIMO ŻE KWOTA UBEZPIECZENIA BYŁA DWA RAZY MNIEJSZA ODZSZKODOWANIE BYŁO O POŁOWE WIĘKSZE, ALE NIE PIENIADZE SA TU NAJWAŻNIEJSZE TYLKO SKALA USZCZERBKU KTÓRA JAK WIDAC MOŻE SIĘ RÓZNIĆ I TO NAWET 3 KROTNIE, JEDNYM SŁOWEM SZKODA CZASU I PIENIEDZY NA TA FIRMĘ. TO BYŁO MOJE PIERWSZE I OSTATNIE UBEZPIECZENIE U NICH I OSTRZEGAM INNYCH POZDRAWIM JERRY
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.