X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

SIGNAL IDUNA
Ocena: 2.22 (188 głosów)

Zdecydowanie odradzam - To jest oszukiwanie klientów

2012-04-04 13:32 środa ~były klient
1. Polisa narciarska np. nie obejmuje kosztów ratownictwa. Oczywiście okazało się to dopiero fakcie. Córka zmuszona była w czasie pobytu na nartach za granicą skorzystać z pomocy służby górskiej, ale ponieważ nic jej się na szczęście nie stało więc nie było potrzeby pomocy medycznej. Ale koszty akcji ratowniczej oczywiście były. W uzasadnieniu odmowy zwrotu napisali że gdyby jej się coś stało, to wtedy by zwrócili ... 2. Taki sam rodzaj polisy + ubezpieczenie sprzętu i złamana narta na stoku, odmowa ponieważ razem z nartą delikwent powinien złamać również nogę, wtedy oddaliby za jedno i drugie... 3. Inna przygoda przytrafiła się znajomym. Dziecko w Austrii złamało sobie na nartach żebra. Oczywiście dzieciak w tym przypadku trafił do szpitala, ale nie było potrzeby hospitalizacji, było natomiast zalecenie, żeby na drugi dzień wykonać kontrolnie drugi rentgen.(żeby sprawdzić czy wszystko jest ok). A szanowny ubezpieczyciel, co ? Odmówił zwrotu ponieważ skoro pacjent nie wylądował w szpitalu, to należało jeszcze tego samego dnia wrócić z nim do Polski a nie umawiać się na jakieś kontrolne badania następnego dnia. W końcu po walce , zwrócili koszty, nie dotrzymując przy oczywiście tym żadnego terminu Podsumowując jest to nierzetelna,nieuczciwa firma która
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.