X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

TUW
Ocena: 2.43 (320 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych to firma ubezpieczeniowa, która oferuje produkty majątkowe. Na rynku polskim jest obecna już od bardzo wielu lat, a to powoduje, że ubezpieczyła już wielu Polaków. Tak duże grono klientów to szansa na uzyskanie obiektywnej opinii na temat funkcjonowania towarzystwa.
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością TUW w roku 2018 wyniosła 228, co daje 2,7% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat funkcjonowania i działania danego towarzystwa ubezpieczeniowego. Poznając doświadczenia klientów TUW można dowiedzieć się, jak wygląda likwidacja szkód czy wsparcie posprzedażowe klientów.
 
Jeżeli jesteś lub byłeś klientem towarzystwa TUW to podziel się z nami swoją opinią. Być może Twoje doświadczenia pomogą w podjęciu właściwej decyzji innym ubezpieczonym lub przyszłym ubezpieczonym. 

Nie polecam, najgorsze towarzystwo w Polsce. Takich oszustów nigdy nie spotkałem.

2016-04-10 11:52 niedziela ~mtk42
To co oni robią to jest jakaś masakra. Miałem kolizję, sprawca był ubezpieczony w TUW oddział Rzeszów. Kilkakrotnie zmieniali wartość naprawy i kilkakrotnie wartość samego samochodu, tak by wyszło tylko na ich korzyść. Na początku wartość samochodu na 2000zł, a wartość naprawy na oryginalnych częściach na 2400, po to by wyszła szkoda całkowita, i chcieli mi wypłącić 1000zł, bo wartość wraku wyceniali na 1000. Gdy im udowodniłem, że auto jest warte 4000zł, to nagle zmienili wartość naprawy na 1600 i już nie chcieli policzyć ceny części oryginalnych, czyli takie jakie miałem zamontowane w aucie, ale zamienniki. Po napisaniu kolejnego odwołania wyliczyli, że wartość naprawy na częściach oryginalnych to jednak 4600, a auta to 3000, wiec wypalcili mi 2000. Auto zastępcze miałem przez 18 dni, tyle ile musiałem czekać na pierwsze pieniądze od nich, a oddali mi tylko za 6 dni. W te swoje kalkulacje mogą wpisywać co im tylko się żywnie podoba, to są tak perfidni oszuści, że trudno w to uwierzyć. Teraz jestem na etapie składania zażalenia do rzecznika finansowego, jak to nie pomoże to idę do sądu, wezmę jak najdroższego adwokata, po to by mieli jak najwyższe koszy sądowe. Nigdy nie korzystajcie z tej firmy.
  • 2016-12-06 11:54 wtorek ~Sławek | [+] odpowiedz
    Zgadzam się z tym ,że to jawni oszuści. Miałem wypadek nie z mojej winy z kierowcą , która była ubezpieczona w ich firmie. Jeszcze mi nie wypłacili za odszkodowanie, ponieważ nie zgadzam się z kwotami... czytaj dalej »
  • 2016-12-06 11:53 wtorek ~Sławek | [+] odpowiedz
    Zgadzam się z tym ,że to jawni oszuści. Miałem wypadek nie z mojej winy z kierowcą , która była ubezpieczona w ich firmie. Jeszcze mi nie wypłacili za odszkodowanie, ponieważ nie zgadzam się z kwotami... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.