X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

TUW
Ocena: 2.43 (321 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych to firma ubezpieczeniowa, która oferuje produkty majątkowe. Na rynku polskim jest obecna już od bardzo wielu lat, a to powoduje, że ubezpieczyła już wielu Polaków. Tak duże grono klientów to szansa na uzyskanie obiektywnej opinii na temat funkcjonowania towarzystwa.
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością TUW w roku 2018 wyniosła 228, co daje 2,7% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat funkcjonowania i działania danego towarzystwa ubezpieczeniowego. Poznając doświadczenia klientów TUW można dowiedzieć się, jak wygląda likwidacja szkód czy wsparcie posprzedażowe klientów.
 
Jeżeli jesteś lub byłeś klientem towarzystwa TUW to podziel się z nami swoją opinią. Być może Twoje doświadczenia pomogą w podjęciu właściwej decyzji innym ubezpieczonym lub przyszłym ubezpieczonym. 

SKANDAL W GRUDZIĄDZU

2014-04-20 23:59 niedziela ~SZAKAL
Dnia 12.04.2014r. maiłem kolizje z winy Pani. Moje uszkodzenia to maska do lakierowania, atrapa ( grill ) emblemat-znaczek uszkodzone do wymiany, błotnik PL i PP do lakierowania, zderzak do wymiany, belka zderzaka pogięta, spoiler zderzaka uszkodzony do wymiany, atrapa powietrza grilla uszkodzona do wymiany, wyciek z chłodnicy, uszkodzona kostka wentylatora. Moje auto to VW PASSAT rok 1995r. szkody widoczne bez rozbierania auta, rzeczoznawca uznał tylko szkodę taką jak zderzak do odnowy, atrapa do wymiany lakierowanie błotnika PL i PP a resztę napisał że istniejące szkody nie mają znaczenia z tą kolizją. A to niby ja sam sobie uszkodziłem tak auto? Wycena szkody na 750zł. Żaden lakiernik za tą kwotę nie polakieruje 4 elementów i jeszcze po sklejac zderzak i kupic atrapę Zajście takie doszło w GRUDZIĄDZU 22.04.2014r. wybiorę się do tego Pana M.DROZD żeby przeprowadził oględziny jeszcze raz ale w warsztacie przy obecności fachowca albo niech za tą kwotę powie jaki warsztat ich to zrobi ja z chęcią oddam kluczyki i niech robią TO JEST SKANDAL
  • 2014-11-21 23:59 piątek ~kamil | [+] odpowiedz
    Matko, że za takiego rzęcha "po dzwonie", cokolwiek ktoś chciał wypłacic, ja bym brała te siedem paczek z pocałowaniem ręki;) Słowa KUPIC ATRAPĘ są tu kluczowe, nich Pan logicznie podejdzie ... czytaj dalej »
  • 2014-04-21 19:53 poniedziałek ~poszkodowany | [+] odpowiedz
    prawie 20 letnie auto , kolizja ja to bym się bał go dalej użytkować........a wydaje mi się że złością to się nic nie załatwi. ja miałem tez szkodę , podeszłem na spokojnie a i firma do mnie życzliwie... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.