X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

UNIQA

Odpowiedź do komentarza:

Nie polecam !!! Niekompetentni, nierzetelni !!!!
Wszystko jest pięknie i ładnie jak płaci sie skladkę. Ja ze swojego obowiązku terminowego regulowania skladki wywiązuję sie sumeinnie, niestety nie mogę tego powiedzieć o sposobie załatwienie mojego roszczenia. Po miesiącu ciszy od zgłoszenia szkody- zalanie kuchni przez sąsiada- zaczęłam wydzwaniać do towarzystwa ( firma ma 30 dni na zalatwienie zgloszenia). I oto co słyszałam tak już szukają, pani w oddziale w którym zglosiłam szkodę najpierw przez tydzień dowiadywala sie w centrali co sie dzieje z moim zgłoszeniem, jak juz po tygodniu byłam wściekła, czego nie ukrywałam zadzwonił ktoś z Katowic. Kobieta miłym głosem oznajmiła , że moje dokumenty zaginęły, a ona ma za zadanie odtworzyć je. Wykazałam się cierpliwością i względnym zrozumieniem. Potem przez kolejne 3 tygodnie wysłuchiwałam, że jeszcze dwa, jeszcze trzy dni, pod koniec tygodnia itd. Po trzech tygodniach zadzwoniłam do przedstawiciela u ktorego składałam wniosek pytając już wprost o adres , na który mogę napisać skargę. Pani zaczęła wypytywać dlaczego, opowiedziałam, że juz podobno od tygodnia szkoda jest zatwierdzona do wypłaty , że firma ma podobno dwa dni robocze na przelew a pieniedzy na koncie jak nie miałam tak nie mam. Obiecała dowiedzieć sie co się dzieje i oddzwonić, oddzwoniła mówiąc, że jest awaria systemu bankowego i nie moga realizować przelewów, co już bylo totalnym przegięciem dla mnie, jako osoby pracującej w banku. Nie potrafie zrozumieć, że można sie w taki sposób tłumaczyć, że firma od 4 dni nie realizuje wypłat. Oczywiście powiedziałam co myśle o takim tłumaczeniu, że dla mnie to kompletna bzdura, że może byc w banku awaria ale nie 4-dniowa. I co po południu okazałao się, że pieniądze mam na koncie i juz awaria zniknęła ???? Szukam innego towarzystwa aby od nowego roku ubezpieczyć mieszkanie, sorry ale w dzisiejszych czasach nie można pozwolić sobie na takie traktowanie klienta.
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.