X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

UNIQA

Odpowiedź do komentarza:

UNIQA-FILAR- - -SPRAWDZAJCIE ZA CO PŁACICIE UBEZPIECZENIE "DO CZYNSZU"
W skrócie : sąsiadka chora psychicznie zniszczyła drzwi wejściowe do mieszkań na całej klatce schodowej, razem dziesięcioro drzwi. Drzwi zostały pomalowane na czarno, szybko schnącą farbą olejną. W chwili obecnej nie mam możliwości przywrócenia drzwi do stanu pierwotnego , ponieważ są obite w wymyślny sposób panelami sklejkowymi. Pomimo ubezpieczenia mieszkania i opłacanie wcale nie małej comiesięcznej składki do czynszu, zostałem ze swoją szkodą "na lodzie". Ubezpieczenie płacę dość długo i nie pamiętam na jakich warunkach zostało zawarte. Dlatego chcę w tej chwili ostrzec wszystkich płacących ubezpieczenie "UNIQA-FILAR do czynszu", SPRAWDZAJCIE ZA CO PŁACICIE PIENIĄDZE - naprawdę warto wyciągnąć warunki ubezpieczenia z jakiegoś oddziału miejscowego ubezpieczyciela, o szukaniu w internecie radzę zapomnieć . A teraz uwaga hit sezonu....przedstawiciel ubezpieczyciela w dniu szacowania szkody kazał iść do stolarza by wycenił swoją robotę, jednak miał się ograniczyć do kwoty ok. 150 złotych. Trochę trwało zanim znalazłem fachowca do naprawy mych drzwi, jednak wcześniej przyszło pismo od ubezpieczyciela, że żadne odszkodowanie się nie należy !!!! Nie chcę pisać odwołania , ponieważ to są śmieszne kwoty, wybrałem rezygnację z tego ubezpieczenia od 01.10.2009. Szczerze mogę polecić ubezpieczenie płacone jeden raz w roku, kwotowo zbliżone do tego z UNIQI, JEDNAK O ILE BARDZIEJ KORZYSTNE !!! Sąsiad ubezpieczony w PZU dostał za taką samą szkodę około 500 zł, więc co tu dużo pisać!
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.