X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

UNIQA

Odpowiedź do komentarza:

LIKWIDACJA SZKÓD
WITAM SERDECZNIE CHCIAŁBYM DODAĆ SWOJA OPINIE NA TEMAT FIRMY UNIQA,JEDYNIE CO MOGE POCHWALIĆ W TEJ FIRMIE TO W PEŁNI TEGO SŁOWA ZNACZENIU NAZWA FIRMA UNIKA...UNIKA RZECZYWISCIE SWOICH OBOWIĄZKÓW ORAZ ODPOWIEDZIALNOŚCI Z TYTUŁU LIKWIDACJI SZKÓD I UZYSKANIU ODSZKODOWANIA Z NIE SWOJEJ WINY!!!NIESETY JESTEM BARDZO NIE MILE ROZCZAROWANY TRAKTOWANIEM KLIENTA ORAZ PODEJSCIEM!!NA KOSZTORYS TRZEBA CZEKAĆ PONAD MIESIĄC O ILE TO CO PRZYJDZIE MOŻNA UZNAĆ JAKO WYCENĘ SZKODY A NIE KPINĘ.PO UPOMNIENIU FIRMY I PROŚBIE O UZYSKANIE PROTOKOŁU OGLEDZIŃ ABY MÓC ZWERYFIKOWAĆ DANY KOSZTORYS TRZEBA CZEKAĆ KOLEJNY MIESIAC...PO CZYM I TAK BARDZO CIEŻKO GO UZYSKAĆ.FIRMA NP WYCIENIA SZKODE NA 1500ZŁ(DODAM TYLKO ŻE WEDŁUG TEJ FIRMY MALOWANIE TRZECH ELEMENTÓ NADWOZIA TO ZALEDWIE 366ZŁ) PO ZASIEGNIECIU PORADY ORAZ WYCENY ASO WYCHODZI KWOTA 5 RAZY WYŻSZA(WEDŁYUG SERWISU SAME MALOWANIE TO JUŻ KWOTA ŻEDU 2900ZŁ).PO PRZDSTAWIENIU KOSZTORYSU FIRMIE UNIQA/"UNIKA" Z ASO OTRZYMUJEMY KOLEJNĄ WYCENE O ILE ZNOWU MOŻNA TO NAZWAĆ KOSZTORYSEM A NIE KOLEJNĄ KPINĄ(W PIERWSZYM KOSZTORYSIE BRAKUJE POŁOWY ELEMENTÓW DO WYMIANY PORÓWNUJĄC Z ASO"LUDZI CO MAJĄ O TYM POJECIE CZEGO NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ O FIRMIE UNIQA/"UNIKA"CENY SĄ NP BŁOTNIK 706ZŁ FIRMA UNIKA PRZYZNAJE 74ZŁ,PO UPOMNIENIU NP OPONA KTÓRA NADAJE SIE DO WYMIANY W PIERWSZEJ WYCENIE NIE MA O NIE MOWY,W DRUGIEJ WYCENIE PRZYZNANA JEST KWOTA 180ZŁ A W TRZECIEJ JUŻ TYLKO 77ZŁ NAJLEPSZE JEST TO ZE CZAS MIEDZY DRUDĄ A TRZECIĄ WYCENĄ JEST ZALEDWI CZTERY DNI...WEDŁUG MNIE JEŚLI NIE MA SIE POJECIA NA TEMAT MOTORYZACJI WARTO ZASIEGNĄC OPINI FACHOWCA PONIEWAŻ FIRMA UNIKA TO TYLKO ZWYKLI OSZUCI KTÓRZY ZARABIAJĄ NA LUDZIEJ NIE WIEDZY I KRZYWDZIE") NIE POLECAM DANEJ FIRMY I ODRADZAM WSPÓŁPRACY Z DANĄ UBESPIECZALNIĄ"UNIKA"PONIEWAŻ NIE ŻYCZE NIKOMU STRATY CZASU,PIENIEDZY ORAZ NERWÓW...POZDRAWIAM
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.