X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

UNIQA
Ocena: 3.08 (1866 g³osów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Uniqa S. A. to firma, która oferuje ró¿norodne polisy ubezpieczeniowe z zakresu ochrony zdrowia, ¿ycia i maj±tku. Na rynku ubezpieczeniowym znajduje siê ju¿ od kilkunastu lat, co powoduje, ¿e z oferty korzysta wielu klientów. Czy mo¿e siê wiêc poszczyciæ pozytywnymi opiniami?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. w roku 2018 wynios³a 473, co daje 5,7% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Opinie klientów to najlepsze ¼ród³o informacji na temat firm ubezpieczeniowych. To w³a¶nie bezpo¶rednie do¶wiadczenie pozwala oceniæ, czy dana firma ubezpieczeniowa, jak na przyk³ad Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeniowa S.A. jest godna zaufania i powierzenia jej swojego maj±tku czy zdrowia.
 
Je¿eli macie wiêc do¶wiadczenia z firm± ubezpieczeniow± Uniqa TU S.A. to zapraszamy do podzielenia siê nimi z innymi zainteresowanymi. Oczywi¶cie, warto porównaæ ofertê ubezpieczeniow± Uniqa z innymi towarzystwami, pomo¿e to w wybraniu dobrego produktu. Nie bez znaczenia s± jednak równie¿ opinie i do¶wiadczenia osób, które z firm± wspó³pracowa³y. 

Nie wyplacenie odszkodowania

2010-07-29 16:40 czwartek ~dariusz wrobel
w grudniu mialem wypadek samochodowy przyjechalem z angli na swieta do rodziny ale mnie cos pokorcilo by jechac do znajomych i w drodze powrotnej do domu od znajomych na luku drogowym samochod mi sie wylania i pedzi w moja storne wiec ja unikam zderzenia odbijajac w prawo co spowodowalo ze zjechalem ze skarpy i uderzylem w drzewo sprawca sie zatrzymal pomogl mi wyjsc z auta ,wymeinilismy sie telefonami zglosilem do jego ubezpieczalni wypadek sprawa w toku po dwoch miesiacach sie dowiaduje ze nie dostane odzkodowania za auto bo auto bylo w innych okolicznosciach rozbite. przez kilka tygodni nie dostalem zadnego raportu nic zadnego orzeczenia tylko ze sprawa zostaje zamknieta pisalem odwolania pisali do mnie tylko ze sparwa jest zamknieta decyzja podtrzymana to sie wola o pomste do nieba jak to moja babcia mowila ludzie jesli chcecie miec cos z ta firma prosze bardzo ta firma jest moze i tania dla was ale w sprawach wyplaty odszkodowania sa dwa konce jesli z waszego odszkodowania ma isc wyplata dla was dobrze nie stracicie bo firma nie wyplaci odszkodowania drugi koniec jesli maj wam wyplacic to tez o tym zapomnijcie ,ja teraz z nowu jestem w polsce na urlopie i zastanawiam sie oddac sprawe do sadu bo to jest przegiecie ,gdzie tu uczciwosc
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.