X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

UNIQA
Ocena: 3.38 (1091 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Uniqa S. A. to firma, która oferuje różnorodne polisy ubezpieczeniowe z zakresu ochrony zdrowia, życia i majątku. Na rynku ubezpieczeniowym znajduje się już od kilkunastu lat, co powoduje, że z oferty korzysta wielu klientów. Czy może się więc poszczycić pozytywnymi opiniami?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. w roku 2018 wyniosła 473, co daje 5,7% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat firm ubezpieczeniowych. To właśnie bezpośrednie doświadczenie pozwala ocenić, czy dana firma ubezpieczeniowa, jak na przykład Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeniowa S.A. jest godna zaufania i powierzenia jej swojego majątku czy zdrowia.
 
Jeżeli macie więc doświadczenia z firmą ubezpieczeniową Uniqa TU S.A. to zapraszamy do podzielenia się nimi z innymi zainteresowanymi. Oczywiście, warto porównać ofertę ubezpieczeniową Uniqa z innymi towarzystwami, pomoże to w wybraniu dobrego produktu. Nie bez znaczenia są jednak również opinie i doświadczenia osób, które z firmą współpracowały. 

Ubezpieczenie mieszkania

2022-06-23 12:45 czwartek ~Czapi
Bez przesady, mam u nich drugie mieszkanie ubezpieczone, i swoje i dom po rodzicach i zero problemów..
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.