X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

WARTA Życie
Ocena: 2.53 (737 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S. A. to firma ubezpieczeniowa, która jest jedną z najstarszych na polskim rynku. Oferuje przede wszystkim ubezpieczenia mieszkaniowe i komunikacyjne. Zapewnia również ochronę życia i zdrowia. Czy tak długi staż na rynku wiąże się również z pozytywnymi opiniami ze strony klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. w roku 2018 wyniosła 792, co daje 9,5% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Właściwy wybór ubezpieczenia i ubezpieczyciela powinien wynikać z dokładnego zapoznania się z ofertą. Staż na rynku nie powinien być jedynym wskaźnikiem. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową, którą dysponuje TuiR Warta S.A. z ofertą innych firm ubezpieczeniowych. Na tej podstawie znacznie łatwiej będzie podjąć właściwą decyzję.
 
Opinie klientów to drugi istotny czynnik w dokonywaniu wyboru. Właśnie dlatego zachęcamy do pozostawienia swojej opinii, jeżeli współpracujecie lub współpracowaliście kiedyś z firmą TuiR Warta S.A. Taka relacja może być naprawdę istotna dla przyszłych ubezpieczonych. 

OSTRZEGAM PRZED WARTA UBEZPIECZYCIEL

2020-03-25 14:51 środa ~KLIENTKA WARTY
UBEZPIECZYCIEL WARTA TO ZŁODZIEJE I OSZUSTY!!! PISZĘ ABY OSTRZEC WSZYSTKICH PRZED ZAWARCIEM POLISY WŁAŚNIE Z TYM UBEZPIECZYCIELEM! MAM POLISĘ NA ZYCIE SKŁADKA MIESIĘCZNA WYSOKA BO 90 ZŁ ALE PODPISAŁAM TAKĄ POLISĘ PONIEWAŻ OPRÓCZ ŚMIERCI ZAWIERA DODATKOWE OPCJE W RAZIE CHOROBY , POBYTU W SZPITALU , REHABILITACJI ITP. NIESTETY W PAŹDZIERNIKU MIAŁAM OPERACJĘ PRZESZCZEPU AORTY GŁÓWNEJ SERCA W TRYBIE PILNYM STAN ZAGROZENIA ŻYCIA . WG MOJEJ POLISY WARTA POWINNA MI WYPŁACIC : • POBYT NA OIOM • POBYT POBYT W SZPITALU 29 DNI • OPERACJA UBEZPIECZONEGO PO WYSŁANIU PRAWIE 100 STRON DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ WYPŁACILI TYLKO PIERWSZE 7 DNI POBYTU SZPITALU NA RESZTĘ DOSTAŁAM ODMOWĘ Z ABSURDALNYMI UZASADNIENIAMI ODWOŁANIA NIC NIE DAJĄ ZNAJDUJĄ CIAGLE NOWE POWODY ŻEBY TYLKO NIE WYPŁACIĆ I TO BAGALELA MÓWIMY MÓWIMY KWOCIE 2500 ZŁ WIĘC W SKALI MOJEGO CIERPIENIA I BÓLU PO PRZEBYTEJ OPERACJI TO KROPLA W MORZU!!! MOJE ZDROWIE NIE POZWALA MI NA TAKI STERS I NERWY ALE MOJA CÓRKA KIERUJE SPRAWĘ DO SADU . PISZĘ TE SŁOWA ABY OSTRZEC WAS WSZYSTKICH NIE DAJCIE SIĘ ZŁAPAĆ TYM OSZUSTOM BO POLISY OFERUJĄ PIEKNE A W MOMENCIE SZKODY ZNAJDĄ TYSIĄCE KRUCZKÓW ŻEBY NIC NIE WYPŁACIĆ !!!! ROZGORYCZONA WŁASCICIELKA POLISY WARTY
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.