X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.63 (617 g³osów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku ju¿ od kilku lat. Specjalizuje siê przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Mo¿na j± kojarzyæ z do¶æ znanej kampanii reklamowej, w której prezentowa³a siê jako do¶æ konkurencyjna firma. Czy rzeczywi¶cie jest taka konkurencyjna, szczególnie pod wzglêdem obs³ugi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± Gothaer TU S.A. w roku 2018 wynios³a 202, co daje 2,4% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot ró¿norodnych czynników. Z jednej strony jest to jako¶æ oferty, a z drugiej jest to sposób obs³ugiwania klientów. W³a¶nie dlatego warto porównaæ ofertê ubezpieczeniow± Gothaer TU S.A. z ofert± innych ubezpieczycieli. Warto równie¿ zapoznaæ siê z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze ¼ród³o informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje us³ugi. Je¿eli wiêc mieli¶cie jakie¶ do¶wiadczenia z firm± Gothaer, to zachêcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpo¶rednie relacje klientów s± najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie wspó³pracê z t± firm±. 

OPINIE O P.T.U.!!!!!!

2009-05-06 07:01 ¶roda ~Hepin 2
Nie spotka³em gorszej firmy ubezpieczeniowej od tego "TOWARZYSTWA" ,to firma która za nic ma klienta , dla niej licz± siê tylko ¶ci±gniête pieni±dze bez poszanowania ubezpieczaj±cego . WYSTRZEGAJCIE SIÊ TEJ FIRMY Z DALEKA ZW£ASZCZA ODDZIA£U W BIELSKU- BIA£EJ!!!!....
  • 2015-01-30 11:46 pi±tek ~iwa | [+] odpowiedz
    katastrofa:((( dziecko ubezpieczone grupowo w szkole, sk³adka wy¿sza od normalnej dla dzieci trenuj±cych, wypadek, pe³na dokumentacja medyczna z leczenia i decyzja odmowna - brak podstaw do wyp³aty ... czytaj dalej »
  • 2015-01-30 11:46 pi±tek ~iwa | [+] odpowiedz
    katastrofa:((( dziecko ubezpieczone grupowo w szkole, sk³adka wy¿sza od normalnej dla dzieci trenuj±cych, wypadek, pe³na dokumentacja medyczna z leczenia i decyzja odmowna - brak podstaw do wyp³aty ... czytaj dalej »
  • 2014-06-16 14:28 poniedzia³ek ~Ela | [+] odpowiedz
    Witam, zgadzam siê z ka¿d± jedn± negatywn± opini± w tym temacie- moja szkoda by³a pod koniec Marca, a do dnia 16.06 br jeszcze weryfikuj± pewne rzeczy, dzwonie, wysy³am wysy³am maile, interwencjê - ro... czytaj dalej »
  • 2013-11-26 12:36 wtorek ~Roz¿alona Klientka | [+] odpowiedz
    mam takie samo zdanie o tej firmie. Niewa¿ne jaki oddzia³. Dla nich liczy siê zysk a nie klient. Mam dziecko po wypadku komunikacyjnym, próbujê uzyskaæ odszkodowanie z OC samochodu sprawcy. Bez pomocy... czytaj dalej »
  • 2013-10-12 12:03 sobota ~oszukana | [+] odpowiedz
    zupe³nie siê zgadzam. ostrzegam wszystkich ludzi przed t± firma. Dla nich licz± siê tylko pieni±dze, a nie problemy tych ludzi. Nie chc± wyp³acaæ odszkodowania, a je¶li ju¿ wyp³ac± to te kwoty s± po¿a... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Gothaer na:
    3.87
    OPINIE O Gothaer
  • 2013-08-01 15:44 czwartek ~NIKON | [+] odpowiedz
    BEZNADZIEJNA FIRMA BANDA KRÊTACZY I NIC WIÊCEJ. NA POCZ¡TKU OBIECUJ¡ GRUSZKI NA WIERZBIE A POTEM WSZYSTKO OLEWAJ¡ . MIMO WSZYSTKICH NIEZBÊDNYCH DOKUMENTÓW DO WYP£ACENIA ODSZKODOWANIA I PRZEKROCZENIU T... czytaj dalej »
  • 2013-07-18 21:41 czwartek ~bazyl-23 | [+] odpowiedz
    Nigdy nie spotka³em siê z gorszym ubezpieczycielem. Okradli mi auto i na dzieñ dobry by³o pytanie co ukradli ? Odpowiedzia³em radio CB radio pan zada³ pytanie czy by³y dodatkowo ubezpieczone? Pytam ja... czytaj dalej »
  • 2013-08-20 10:42 wtorek ~znaj±ca siê | [+] odpowiedz
    Ludzie,macie odrobinê czego¶ w g³owach???Czy CB to wyposa¿enie standardowe???? NIE,wiêc aby CB mog³oby byæ objête odpowiedzialno¶ciê towarzystwa [KAZDEGO TOWARZYSTWA] musi byæ ubezpieczone jako sprzêt... czytaj dalej »
  • 2013-04-02 16:13 wtorek ~Ewelina | [+] odpowiedz
    Skorzystajcie z rzecznik praw ubezpieczonych... Ja opisalam cala sprawe, bo nie chcieli mi zwrócic kasy za lodówke uszkodzona po wlamaniau. Olali mnie prawie rok, po interwencji w ciagu miesiaca zwrot... czytaj dalej »
  • 2012-09-19 21:51 ¶roda ~hela5558 | [+] odpowiedz
    Ludzie! ¿eby siê wypowiadaæ, trzeba mieæ trochê pojêcia w g³owie! Ka¿de Towarzystwo Ubezpieczeñ ma swoje Ogólne Warunki i ka¿dy z Was podpisuje je W£ASNORÊCZNIE przy zawieraniu umowy, co jest równozna... czytaj dalej »
  • 2013-06-20 15:49 czwartek ~mikki | [+] odpowiedz
    Ja korzysta³am z ubezpiecznia córki w szkole. Pomijam to, ¿e nie mo¿na sie dodzwoniæ "do cz³owieka", ca³y czas tylko automat. Dziecko uleg³o wypadkowi i dle¿a³o d³ugo w szpitalu, 4 operacje,... czytaj dalej »
  • 2013-01-16 11:06 ¶roda ~klient | [+] odpowiedz
    Jest to prawda i ja nie spotka³am gorszej firmy ubezpieczeniowej od tego "TOWARZYSTWA" ,to firma która za nic ma klienta , dla niej licz± siê tylko ¶ci±gniête pieni±dze . Odmawia wyp³aty od... czytaj dalej »
  • 2012-08-12 14:24 niedziela ~Bartek | [+] odpowiedz
    ich klient przetar³ mi auto od przedniego zderzaka a¿ po ty³ z bardzo du¿ym wgnieceniem nad nadkolem w aucie 3 drzwiowym gdzie trzeba wymieniæ ca³y panel ko³opaki oryginalne popêkane auto wygl±da fat... czytaj dalej »
  • 2012-09-14 15:36 pi±tek ~acidrinker | [+] odpowiedz
    I jak idzie sprawa? Od pierwszego kosztorysu mo¿na siê odwo³aæ najlepiej jest naprawiaæ auto w Autoryzowanej stacji twojego pojazdu je¶li zalezy ci na dobrze naprawionym aucie. Wtedy bêd± musieli zap³... czytaj dalej »
  • 2012-02-21 18:11 wtorek ~Wojtek | [+] odpowiedz
    A mo¿e wytoczyæ pozew zbiorowy przeciw praktykom tej firmy, zw³aszcza w temacie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia? To nie takie drogie! Ja straci³em ponad 3000 z³ na AC. Kto chêtny, niech siê do³±czy!
  • 2011-12-02 21:38 pi±tek ~Omijam PTU | [+] odpowiedz
    To po prostu banda kurew i z³odziei.
  • 2011-10-25 15:07 wtorek ~anka | [+] odpowiedz
    A ja siê nie zgadzam z t± opini±. Obs³uga bardzo mi³a, dobrze traktuj± klienta. Mogê poleciæ. Zw³aszcza Oddzia³ w Bielsku - Bia³ej!!!!!!!!!
  • 2014-11-20 12:47 czwartek ~z³y | [+] odpowiedz
    NA PEWNO pracuje w tej goooownianej firmie dlatego pisze pozytywne opinie
  • 2014-11-20 12:47 czwartek ~z³y | [+] odpowiedz
    NA PEWNO pracuje w tej goooownianej firmie dlatego pisze pozytywne opinie
  • 2012-02-26 21:03 niedziela ~max | [+] odpowiedz
    Rozmiem, ¿e pracujesz w tym oddziale?
  • 2009-10-27 12:00 wtorek ~ja | [+] odpowiedz
    Zgadzam siê z opini± poprzednika, nigdy w ¿yciu nie mia³am z ¿adn± firm± tyle problemów. miesi±c temu mia³am wypadek nie ze swojej winy, sprawczyni niestety by³a ubezpieczona w PTU. po miesi±cu bezsku... czytaj dalej »
  • 2014-01-23 16:54 czwartek ~kura domowa z konieczno¶ci | [+] odpowiedz
    Najlepiej skrzykn±æ kilku niezadowolony (z³ych) i wytoczyæ im pozew zbiorowy
  • 2009-11-30 12:48 poniedzia³ek ~oszukana | [+] odpowiedz
    Niestety ja równie¿ mia³am "przyjemno¶æ" ich poznaæ. Mia³am wypadek nie ze swojej winy, sprawca by³ ubezpieczony w PTU w Krakowie.Mnóstwo problemów do dzi¶ (w³a¶nie jestem na etapie odwo³ani... czytaj dalej »
  • 2012-02-15 13:58 ¶roda ~MAX | [+] odpowiedz
    W PE£NI POPIERAM BANDA OSZUSTÓW I KRÊTACZY, JEST POSZKODOWANY Z WINY UBEZPIECZONEGO W PTU [zmoderowano dane osobowe] KATASTROFA TYLKO S¡D MO¯E ICH NAUCZYÆ. LISTY POLECONE ODBIERAJ¡ W OSTATNIM DNIU MO¯... czytaj dalej »
  • 2012-10-25 10:38 czwartek ~slawek | [+] odpowiedz
    Niestety potwierdzam wiekszo¶c opinii na temat by³ego PTU a aktualnie GOTHAER TU.Mialem kolizje nie z mojej winy,sprawca by³ ubezpieczony w PTU.Poczatkowo wszystko bylo ok. do czasu kiedy w trakci... czytaj dalej »
  • 2009-12-04 23:08 pi±tek ~anty_PTU | [+] odpowiedz
    Ja ma ten sam problem szkoda zgloszona naprwione auto z moich pieniedzy i czekam na zwrot ponad 2 miesi±ce, a kazda proba kontaku konczy sie totalnym lekcewarzeniem. Mialem do czynienia z wieloma inny... czytaj dalej »
  • 2009-09-29 14:13 wtorek ~Jana | [+] odpowiedz
    Witam Nie mam najlepszego zdania o tym towarzystwie, jest nie tylko nie profesjonalne ale równiez zatrudnia osoby których poziom profesjonalizmu pozostawia du¿ó do ¿yczenia.
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.