X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Opłaty komunikacyjne bardzo drogie!!!

2011-02-14 23:38 poniedziałek ~Nina z Knurowa
Miałam od 2 lat ubezpieczenie AC/OC w Avivie ale tylko w pierwszym roku było ok później już się zaczęło, mieli mi wypłacić szkodę i był już problem chcieli mi wypłacić tylko 1/3 wartości szkody później mój pasażer złamał nogę zimą przy wysiadaniu i też stwierdzili że jemu się nie należy odszkodowania z tegoż tytułu!!! Masakra! Na domiar tego w tym roku aby przedłużyć umowę komunikacyjną o jej wysokości raczyli do mnie zadzwonić i przedstawić mi ofertę na 10 dni przed zakończeniem umowy, jak dzwoniłam sama do nich aby się coś dowiedzieć to twierdzili że nie mają jeszcze przygotowanej oferty dla mnie a wiem że już miesiąc przed powinna być oferta.Jak wysłałam w końcu wypowiedzenie 4 dni przed zakończeniem umowy to za jakiś czas mi zadzwonili że muszę im to zapłacić bo list POLECONY szedł do nich 9 dni i nie dotarł na czas!!! Jak napisałam odwołanie i wysłałam je też POLECONYM to za 4 dni dostałam już od nich odpowiedź. Jest to firma która mało że oszukuje stałych klientów to jeszcze okrada!!! Miałam u nich ubezpieczenie na życie i ofe jak również moi bliscy byli w tej firmie i po tych niespodziankach wszyscy się wypisali z TAKIEJ ubezpieczalni.Czyżby im brakowało na wypłaty kasy???? Zgroza aby taka firma istniała na naszym rynku!!!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.