X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI ŻYCIE TU S.A.

Oszukańcze polisolokaty

2015-07-21 09:53 wtorek ~krolmacius1
Nigdy więcej! jak tyko odzyskam swoje pieniądze nie chce mieć z nimi nic wspólnego! tylko do 30 lipca można jeszcze dołączyć do pozwu przeciw Generali, nabici w polisolokaty połączmy swoje siły! Jak dołączyć : wprost.pl/ar/514090/Pozew-zbiorowy-przeciwko-GENERALI-Jak-przystapic/
 • 2017-02-06 12:56 poniedziałek ~Maciejowa | [+] odpowiedz
  Jeśli zostaliście oszukani w taki sposób zapraszam do konsultacji w Kancelarii LEX, którzy pomogli mojemu wujkowi odzyskać pieniądze. pAN Igor Suchodolski doskonale się spisał i polecam jego usługi
 • 2016-10-03 09:26 poniedziałek ~Klemens1234 | [+] odpowiedz
  Witam! Jeśli zostaliście oszukani i "nabici w polisę", to polecam skorzystanie z pomocy Kancelarii Invictus, która znajduje się w Wrocławiu. Szybkie działanie i fachowe doradztwo. Gdyby nie ... czytaj dalej »
 • 2016-10-03 09:24 poniedziałek ~Klemens | [+] odpowiedz
  Witam! Jeśli zostaliście oszukani i "nabici w polisę", to polecam skorzystanie z pomocy Kancelarii Invictus, która znajduje się w Wrocławiu. Szybkie działanie i fachowe doradztwo. Gdyby nie ... czytaj dalej »
 • 2015-11-11 12:13 środa ~lenka999 | [+] odpowiedz
  Szkoda, że nie piszesz konkretnie o co chodzi. Tylko jakiś bełgot, oskarżasz firme o co? bo nie wiadomo czym Cie oszukali. Jak znam zycie nie doczytałeś umowy bądź nie dopytałeś o wszytsko a teraz wi... czytaj dalej »
 • 2016-01-25 13:58 poniedziałek ~Borys | [+] odpowiedz
  Dokładnie!!! To jest przede wszystkim Polisa na życie z dodatkiem UFK a nie stricte fundusz inwestycyjny tak więc w pierwszych dwóch latach nie zarabia się nic, ponieważ wszystko idzie w koszty zarzą... czytaj dalej »
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Generali na:
  4.27
  OPINIE O Generali
 • 2015-09-14 14:23 poniedziałek ~Patryk | [+] odpowiedz
  Witam Jeżeli czują się Państwo oszukani, pokrzywdzeni przez nieuczciwe placówki finansowe, proszę nie tracić nadziei na odzyskanie pieniędzy. Kancelaria INVICTUS pomaga w odzyskiwaniu środków z poli... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.