X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Oszuści

2014-07-03 20:01 czwartek ~okradziony przez proame
Zawarłem ubezpieczenie, opłaciłem składkę, po roku od wygaśnięcia ubezpieczenia ( czyli 2 lata od zawarcie)dostałem wezwanie z firmy windykacyjnej, na tą składkę. Zadzwoniłem w celu wyjaśnienie, Pan odpowiedział mi że agencja w której zawierałem ubezpieczenie okradła mnie, bo u nich większość to zlodzieje, a oni za nich nie odpowiadają. Zgłosiłem się do agencji w której zawierałem ubezpieczenie, oni składkę wpłacili, tylko Proama ma burdel w papierach i nie może się jej dopatrzeć. Ja zapłaciłem składkę ponownie bo nie lubie być straszony, a sprawa się wyjaśnia ( ju ż 2 miesiące). Zaczołem czytać na forach o Proamie i wniosek jest koszmarny, to jakieś AmberGoold od ubezpieczeń
  • 2014-10-08 12:54 środa ~jan | [+] odpowiedz
    Oszuści!!!! omijać z daleka skorzystałem z kalkulatora i teraz mnie nękają że zawarłem z nimi ubezpieczenie,przysyłają windykacje straszą komornikiem,naciągacze!!!!
  • 2015-06-18 22:38 czwartek ~BB | [+] odpowiedz
    Naciągacze i oszuści ! Spotkało mnie dokładnie to samo!!Skorzystałem z kalkulatora ,a za półtora roku nekają mnie o zapłatę za rzekomo zawartą umowę . Wmawiaja mi że posłali polisę i mogłem do 30 dni... czytaj dalej »
  • 2014-08-20 18:29 środa ~kyszy | [+] odpowiedz
    masz rację popieram internautę to oszuści omijać z daleka
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.