X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Oszuści i kombinatorzy

2014-02-19 15:35 środa ~Piotr
Od sierpnia 2013 roku walczę o zwrot kosztów naprawy z OC sprawcy ubezpieczonego w PROAMIE. 3 miesiące walczyłem o wymianę błotnika a nie naprawę, reflektor uznano zamiennik. Ciekawe, że w tym czasie z innej firmy ( szkoda również z OC sprawcy) otrzymałem wszystkie części nowe i oryginalne a nie zamienniki. Niestety firma jest "głucha", telefonicznie coś obiecują i nie dotrzymują słowa, na e-maile nie odpowiadają! Do dzisiaj nie otrzymałem pieniędzy za fakturę i nie wiem kiedy to się skończy. Najgorsza firma jaką znam. Nie polecam, bo później są same kłopoty. Zastanawiam się nad skargą do UOKiK-u.
  • 2015-12-10 21:59 czwartek ~Gość | [+] odpowiedz
    To dziady moja sprawa pewnie skończy się w sądzie ale im nie odpuszcze
  • 2015-02-15 20:28 niedziela ~Tomek | [+] odpowiedz
    lepiej skargę do KNF, a najlepiej pozew do sądu. Skargi i pozwy napisane przez prawników są w serwisie www.lexshop.com.pl
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.