X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Oszuści-Oszuści i jeszcze raz Oszuści!!!

2010-09-11 10:34 sobota ~Gorax
Witam wszyskich rozgoryczonych AVIVĄ! Po intesywnych deszczch w maju i czerwcu miałem szkode w postaci przciekającego dach w wyniku czego zostały mi zalane 3 pokoje a oszkodach nawet konkretnych nie wspomne.Po zgłoszeniu szkody z końcem maja dostałem odmowe wypłaty odszkodowania, od której oczywiscie sie odwołałem. Aviva ma 30 dni na odpowiedz. Ja juz czekam 2,5 miesiąca :)).Nie wspominam juz o kilkudziescieciu telefonach wykonamych do centrali jakie wykonałem , a zakażdym razem mówiono mi ze jescze dzisiaj do mnie likwidator odzwoni( ZENADA , CHAMSKIE TRAKTOWANIE KLIENTA). MA juz dosc takiego traktowania. W tej firmie pracuja sami oszusci a co najlepsze nie kompetetni!!! Ja tego im nie podaruje moje nerwy,stres, stracone pieniądze na telefony(co dwa trzy dni)i robienie ze mnie idioty!! NIGDY wiecej AVIAY LUDZIE NIE UBEZPIECZAJCIE SIE W TYM SYFIE. Jak trzeba bedzie pujde z nimi nawet do STRASBURGA!! Ktoś ich musi nauczyc porządku! PS. CHetnych do pozwó zbiorowego zapraszam.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.