X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

PARTACZE, przeczytaj koniecznie!

2016-06-07 12:33 wtorek ~Peugeot
W dn. 25.04 br miałem stłuczkę zgłoszoną następnego dnia, z winy ubezpieczonego w proamie, rzeczoznawca pojawił się w ciągu dwóch dni, tego akurat nie krytykuje, mimo że rzeczoznawca zapomniał podpisać poduszki i wracał za dwie godziny. Firma ma obowiązek wypłacić pieniądze w ciągu 30 dni od zgłoszenia szkody czyli mieli czas do 26.05 br, nie mówiąc już o zaniżonej kwocie na ok 3,5 tys pieniedzy dalej nie ma. Kiedy zbliżał się termin wypłaty pieniedzy po otrzymanym wcześniej liście z wyceną samochodu próbowałem się dodzwonić na ogólny numer informacyjny do proamy,aby zapytać na jakim etapie to jest, jednego dnia czekałem na połączenie z konsultantem ok 2h, a kolejnego około godziny. Dostałem wiadomość od proamy w dn. 02.06, że wypłata pieiedzy nastąpi w ciągu dwóch dni, po wcześniejszym dzwonieniu do Pani z firmy, której nazwisko widniało w liście o braku dokumentu z nr konta Pani twierdziła, że to nie jest jej sprawa, a sprawca wypadku się nie przyznał i musi do niego zadzwonić. Po dwóch dniach do niego zadzwoniła i okazało się, że jednak się przyznał i numer mojego konta również się znalazł. Powiedziała, że pieniądze przeleją do dwóch dni. Minęły 4 dni robocze + weekend i pieniedzy dalej nie było więc zadzwoniłem dowiedzieć się co z ich wypłatą, okazało się, że przelali je nie ma mój numer konta, ale na pomoc drogową, zostałem poinformowany, że w ciągu kolejnych dwóch dni zostanie wykonany przelew. Tutaj pytanie do Was, czy mogę to zgłosić i starać się o odsetki za opóźnienie przelewu? Kazdy kto bedzie miał do czynienia ze sprawcą nawet małej stłuczki z ubezpieczonym w proamie radzę od razu dzwonić po policję, a mimo, że mój wypadek z takim ubezpieczonym od razu był stwierdzony przez policje, że to jego wina, a samochod skasował mój jak i swój to wciaż ta firma kręci i mąci!
  • 2016-12-10 23:40 sobota ~zyzio | [+] odpowiedz
    Bezpodstawne przetrzymywanie kasy to art. 405 kc (przywłaszczenie), czyli zachodzi odpowiedzialność z art. 415 kc.
  • 2016-06-08 22:17 środa ~poszkodowana | [+] odpowiedz
    Nic nie zmieni fakt pojawienia się na miejscu policji.I tak proama miga się od odpowiedzialności ile tylko da rade czyli w nieskończoność. Jedynym dającym szybkie rozwiązanie jest pozew. A wiem co mów... czytaj dalej »
  • 2016-06-08 22:16 środa ~poszkodowana | [+] odpowiedz
    Nic nie zmieni fakt pojawienia się na miejscu policji.I tak proama miga się od odpowiedzialności ile tylko da rade czyli w nieskończoność. Jedynym dającym szybkie rozwiązanie jest pozew. A wiem co mów... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.