X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Piękne są tylko reklamy

2014-11-08 18:02 sobota ~ewa
Dnia 02.07.2014 miałam kolizję drogową nie z mojej winy i w tym dniu zgłosiłam szkodę w PROAMIE.Był rzeczoznawca,uzupełniłam dokumenty brakowało tylko wyroku sądu.Wspomniany wyrok dostarczyłam 24.10.2014 po tym terminie liczą 14dni i wypłacają pieniądze.Wczoraj minął ten termin i cisza.Kilkakrotnie dzwoniłam ale za każdym razem inna osoba opowiada swoje wersje na temat podanej szkody.Brakuje słów-pięknie to oni wyglądają ale w reklamach.Wszystko jest dobrze dopóki nie pojawi się szkoda a co gorsze w moim przypadku i ja i sprawca mamy polisę w PROAMIE.Jesli wszystko jest już załatwione przez poszkodowanego okazuje się,że dział likwidacji wymyśla kolejne rzeczy np.rejestruje tą szkodę pod innym numerem i cyrk zaczyna się od nowa.Kim są ludzie którzy pracują na infolinii w tej firmie bo mam nieodparte wrażenie,że nie znają się na swojej pracy zupełnie i traktują potencjalnego klienta olewająco.Warto tutaj zacytować mojego poprzednika:Proama to niskie składki i niestety słaba obsługa.Obietnice,które widnieją w reklamach to jakaś kpina.Jeśli chcą to niech dodadzą,że o pieniądzach po ewentualnej szkodzie możesz zapomnieć.NIECH ODDAJĄ MI MOJE PIENIĄDZE I ZAPOMINAM,ŻE TAKA FIRMA WOGÓLE ISTNIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.