X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Towarzystwo ubezpieczeniowe Axa TUiR działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od 2006 roku. Jego główną specjalizacją są ubezpieczenia komunikacyjne. Ubezpieczyciel jednak stawia na dynamiczny rozwój i w jego ofercie pojawiają się inne produkty, choćby takie jak ubezpieczenia turystyczne, mieszkaniowe, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne. Z oferty Axa codziennie korzysta wielu klientów. Jakie są ich opinie na temat tego towarzystwa?

Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Axa TUiR w roku 2017 wyniosła 521, co daje 5,9% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.

Opinie innych klientów są ważnym wyznacznikiem atrakcyjności usługi. Aby wybrać najlepszą, najbardziej dopasowaną ofertę, porównaj Axa z innymi propozycjami i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Czekamy na Wasze opinie na temat firmy Axa. Napiszcie, jakie macie doświadczenia z tym ubezpieczycielem, czy satysfakcjonują was ceny oraz obsługa. Wasze opinie pomogą innym klientom w wyborze najlepszej oferty.

Plan Inwestycyjny AXA OSZUSTWO!

2015-09-10 21:31 czwartek ~ASD
5 lat temu podpisałem umowę Plan Inwestycyjny AXA Premia . Jedyna premia jaka mnie spotkała to strata w wysokości 2500 zł. Co miesiąc jakieś opłaty, raz na jakiś czas próba wymuszenia podniesienia składki, którą argumentują stratą wartości pieniądza. Bezczelni naciągacze. Człowiek wpłaca co miesiąc 200 zł. Po pięciu latach uzbierała się kwota 12000 zł natomiast wartość konta wynosi 9446 zł. Jak bym wpłacił taką kwotę w banku to miałbym nadal te 12 tysięcy zł. Omijać szerokim łukiem. Dodam tylko, że opłata za rozwiązanie umowy wynosi 3600 zł. Sumując po 5 latach mój "zysk" to MINUS 6154 zł . OSTRZEGAM !!! Nie dajcie się nabrać !!!
 • 2018-01-07 21:35 niedziela ~J.D. | [+] odpowiedz
  Mam ten sam problem i chciałbym choć wyjść na 0 a jak mam to zrobić?
 • 2015-10-08 11:22 czwartek ~Nieznajoma | [+] odpowiedz
  Czytam Państwa komentarze i aż nie hce mi się w to wierzyć. Mam ten sam produkt i pieniądze caly czas rosną. Może Państwo nie zmeniali Fundurzy, nie dzialali na koncie? A moze sprawdzili Państwo akura... czytaj dalej »
 • 2015-10-05 18:32 poniedziałek ~Tomek z Poznania | [+] odpowiedz
  Dokładnie taki sam problem. Bezczelnie złodzieje oszuści i naciagacze ja juz wycofuje pieniądze od Tych złodzieji z Axa a wplecy jestem jakieś 6500 zł a miałem zarobić. Banda złodzieji
 • 2015-10-05 13:13 poniedziałek ~Gosia | [+] odpowiedz
  mam ten sam problem - jak mozna tak oszukiwac ludzi?!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.