X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

SIGNAL IDUNA – pierwsze w Polsce prywatne ubezpieczenie zdrowotne ze świadczeniami szpitalnymi
2007-09-13 17:36 czwartek

Pogarda

2009-07-08 10:29 środa ~Grzegorz
Towarzystwa ubezpieczeniowe jak Signal Iduna powinny zostać zamknięte z racji braku podstawowych zasad jakie powinny przyświecać firmą ubezpieczeniowym. Płaciłem składki przez 6 lat a jak wylądowałem w szpitalu na tydzień na rekonstrukcji więzadeł w kolanie co zmieniło całe moje życie nie wypłacili mi nawet złotówki zasłaniając się iż moja kontuzja nie figuruje na ich liście a po moim odwołaniu proponowali spotkanie w sądzie. Czy tak powinno działać towarzystwo ubezpieczeniowe? Po tym wydarzeniu gardzę tym towarzystwem i nie szanuje ich jako instytucji i uważam ich za zwykłych złodziei Pozdrawiam
  • 2010-01-03 21:31 niedziela ~oszukany | [+] odpowiedz
    Ja mam podobny przypadek, doznałem kontuzji kolana. Miałem rekonstrukcje kolana. Po zakończeniu leczenia złożyłem wszystkie stosowne dokumenty i nic. Napisali, że moja dolegliwość nie jest wymieniona ... czytaj dalej »
  • 2010-04-12 14:59 poniedziałek ~Ostrożny 25 | [+] odpowiedz
    Jestem zadowolonym klientem Signala od kilku lat. W tym czasie niejednokrotnie korzystałem z ich świadczeń. Mieszkam w małej miejscowości więc leczenie w placówkach Signal Iduna wymaga albo dojazdu al... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.