X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI ŻYCIE TU S.A.

Polecam ubezpieczenie życiowe

2017-03-22 09:17 środa ~Sylwek
Witam. W Generali nam polisę na życie od ponad 4 lat oraz ubezpieczenie grupowe dla pracowników od 2 lat. Miałem 6 m-cy temu poważny wypadek, złamana noga, 4 żebra, uraz głowy. W szpitalu spędziłem 6 dni, jak na złość w trakcie badań stwierdzono i mnie guz mózgu więc jeszcze zaliczyłem konkretną operację i szpital prawie miesiąc. Jestem już 4 m-c po zabiegach. Przyszedł czas na odszkodowanie i tu byłem mile zaskoczony. Dostałem szybko wypłaty zarówno z życioweg prywatnego jak i z tego pracowniczego. Za szpital dostałem już po 4 dniach. Uszczerbki i za guza z choroby po doslaniu skanów wszystkich badań kart szpitalnych i protokołu z wypadku dostałem wypłatę w niecały miesiąc. Się zdziwiłem, że tak gładko poszło, a kwoty były spore. Przy papierach też pomógł mi mój agent, z którym mam dobry kontakt. W między czasie też urodziło mi się dziecko i tu dostałem kasę następnego dnia po zgloszeniu, szok! Posiadam też program emerytalny na razie ciężko to ocenić ale puki co jest nieźle. Z czystym sumieniem polecam, zero problemów, a z poprzednim ubezpieczyciele trochę ich miałem.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.