X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Infolinie towarzystw

Infolinie towarzystw:

Infolinia AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

POLISA POŚREDNIKA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI*** ODRADZAM

2016-11-04 08:16 piątek ~ELŻBIETA
przeszłam do firmy AXA z obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej z Concordii. Wcześniej agent z Concordii min 1 miesiąc przed upływem polisy co roku informował mnie o zbliżającym się okresie odnowienia polisy. Agent z AXA Jerzy Szymańczak namówił mnie na przejście do AXA bo polisa była parę złotych tańsza. Niestety przeszłam do AXA myśląc, że obsługa polis wygląda wszędzie tak samo. Agent z AXA nie poinformował mnie ze polisa wygasa, nie przyszło też żadne powiadomienie pocztowe lub mailowe , a w toku pracy zapomniałam o tej polisie 26.10.2016 wygasła moja polisa, która była kontynuowana z roku na rok od 2008r ( nie w firmie AXA) niestety wszystko przepadło po tym jak zawarłam polisę z AXA. Obecnie chcąc zawrzeć polisę muszę zapłacić podwójną stawkę w każdej firmie ubezpieczeniowej gdyż nie jest to kontynuacja lecz zawierana polisa od nowa. Zyskałam kilka złotych kupując polisę w AXA a straciłam dużo więcej. NIE POLECAM TEJ FIRMY A ZWŁASZCZA AGENTA JERZY SZYMAŃCZAK
« powrót do działu: Infolinie towarzystw
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.