X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

Mondial Assistance
Ocena: 2.62 (261 g³osów)
Filtruj wg rodzaju ubezpieczenia:
Firma Mondial Assistance to towarzystwo ubezpieczeniowe powsta³e we Francji, które oferuje wy³±cznie ubezpieczenia typu Assistance. W Polsce zawar³o umowê z kilkoma innymi firmami ubezpieczeniowymi, co powoduje, ¿e za ich po¶rednictwem ¶wiadczy swoje us³ugi. W razie zdarzenia firma nie wyp³aca pieniêdzy, ale organizuje konkretn± pomoc, jak rezerwacja hotelu, zorganizowanie lawety czy zapewnienie wsparcia psychologa.
 
Mondial Assistance dzia³a na piêciu kontynentach w 36 krajach ca³ego ¶wiata. To ogromne do¶wiadczenie, które pozwala realizowaæ us³ugi na najwy¿szym poziomie. Mo¿na powiedzieæ, ¿e w Polsce jest to swego rodzaju monopolista w zakresie ¶wiadczenia us³ug typu assistance.
 
Oferta firmy bardzo czêsto jest do³±czana do ofert ubezpieczeñ tradycyjnych, st±d pewnie wiêkszo¶æ osób ubezpieczonych mia³a ju¿ z ni± kontakt.
 
Je¿eli korzystali¶cie z us³ug Mondial Assistance to podzielcie siê swoim do¶wiadczeniem. Takie wsparcie, relacja z pierwszej rêki mog± byæ bardzo pomocne dla innych. Podziel siê swoj± opini±, a bym mo¿e komu¶ pomo¿esz. 
Odpowiedzi: 103
  • 2023-11-29 11:33 ¶roda ~Turysta | [+] odpowiedz
    Wszytko spoko do czasu zg³oszenia szkody... W ¿yciu nie widzia³em tak beznadziejnej i nieprofesjonalnej firmy... Szkoda czasu nawet na opisywanie tego, jak odnosz± siê do tego, do czego siê obliguj±. ... czytaj dalej »
  • 2022-10-13 18:51 czwartek ~Mariusz | [+] odpowiedz
    Firma Mondial Assistance mimo uznania celowosci pobytu w szpitalu od 10 miesiecy nie oplacila rachunkow za pobyt. W zwiazku z powyzszym komornik domaga sie ode mnie zaplaty. Mondial Assistance twierdz... czytaj dalej »
  • 2020-01-16 10:54 czwartek ~DAREK STACHOWICZ | [+] odpowiedz
    WITAM DZISIAJ ZEPSU£ MI SIÊ SAMOCHÓD BMW ZADZWONI£EM DO ASISTANS ERGO HESTIA PYTALI SIÊ CO SIÊ STA£O PRZEPROWADZILI WYWIAD PRZEZ TELEFON PYTALI SIE O MARKÊ SAMOCHODU O ROCZNIK MODEL I WIELE INNYCH R... czytaj dalej »
  • 2018-10-06 00:20 sobota ~Tomasz | [+] odpowiedz
    Witam Nie dajcie sie oszukac wzgledem ubezpieczenia sprzetu AGD w tej firmie. Wogole wzgledem kazdego ubezpieczenia u nich. Jest to firma ktora tylko bierze pieniadze i nic po za tym. Wtej chwili ... czytaj dalej »
  • 2018-06-22 20:52 pi±tek ~WJK Naiwny | [+] odpowiedz
    . Naiwny 22.06.2018 20:27 Moja opinia zwi±zana jest z ofert± ubezpieczenia biletów lotniczych w przypadku niewykorzystania. Ofert± podpiêta jest do kupna biletu i wygl±da wiarygodnie. Ale na tym ko... czytaj dalej »
  • 2018-06-22 20:51 pi±tek ~WJK Naiwny | [+] odpowiedz
    . Naiwny 22.06.2018 20:27 Moja opinia zwi±zana jest z ofert± ubezpieczenia biletów lotniczych w przypadku niewykorzystania. Ofert± podpiêta jest do kupna biletu i wygl±da wiarygodnie. Ale na tym ko... czytaj dalej »
  • 2018-03-14 18:12 ¶roda ~gra | [+] odpowiedz
    Przypadkowe uszkodzenie telefonu ( do którego nie wiem jak dosz³o, wk³ada³am do kieszeni pstryczek pog³a¶niania by³, wyjê³am - nie by³o ..) nie podlega jako przypadkowe, nag³e i nieprzewidziane uszkod... czytaj dalej »
  • 2017-12-07 17:21 czwartek ~Sylwester Ka¼mierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferujê pomoc w uzyskiwaniu jak najwy¿szych odszkodowañ z tytu³u wypadku komunikacyjnego, b³êdu medycznego, nies³usznego pozbawienia wolno¶ci, po¶lizgniêcia i upadku, ¶mierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2017-12-06 08:33 ¶roda ~Zdegustowany | [+] odpowiedz
    Nasza firma zakupi³a laptopy z przed³u¿on± gwarancj± (pierwszy b³±d). Po uszkodzeniu sprawa zg³oszona do ubezpieczyciela. Miesi±c pisania maili z zdjêciami miejsca uszkodzenia laptopa i miejsca gdzie ... czytaj dalej »
  • 2017-11-08 09:05 ¶roda ~AR | [+] odpowiedz
    Witam Potwierdzam Wasze negatywne do¶wiadczenia swoim. Wykupi³em ubezpieczenie na drogi telewizor. TV pad³ w okresie gwarancji. Reakcja na zg³oszenie firmy Mondial Assistance -expresowa. Telewizor zos... czytaj dalej »
  • 2017-09-03 13:16 niedziela ~luki | [+] odpowiedz
    czy warto wyslac tel do milenium mobile mam zgloszona szkode i napisali ze mam wyslac tel do warszawy mam w nim peknieta szybke.Czy jest sens wysylac odpiszcie z gory dzieki
  • 2017-08-10 14:02 czwartek ~Darek | [+] odpowiedz
    Obs³uguj± Allianz w temacie assistance podró¿nego. Opcja ta ca³kowicie nie dzia³a !!!! Ciemniaki odbieraj±ce telefon w kó³ko powtarzaj± ¿e tego nie da siê zrobiæ, a tamtego te¿ nie. A to si enie nale¿... czytaj dalej »
  • 2017-06-10 00:11 sobota ~marek | [+] odpowiedz
    pini±dze wyrzucone w b³oto nie wykupywaæ
  • 2016-11-29 13:06 wtorek ~annimp | [+] odpowiedz
    Mam w tej firmie wykupion± "przed³u¿on± gwarancjê" Oto jak to w praktyce dzia³a: Od stycznia mój laptop regularnie podró¿uje do serwisu najczê¶ciej z mizernym skutkiem. W tym roku by³ spraw... czytaj dalej »
  • 2016-11-17 10:45 czwartek ~by³y telewidz | [+] odpowiedz
    Szkodê zg³osi³em 11 pa¿dziernika,przez pierwszy tydzieñ likwidator szkody przekonywa³ mnie,¿e TV wa¿y mniej ni¿ 10kg i to ja mam z dostarczyæ sprzêt do servisu(Powy¿ej 10kg odbiera go servis),kaza³ ro... czytaj dalej »
  • 2016-11-09 20:46 ¶roda ~Tomasz | [+] odpowiedz
    Na wiosne tego roku zakupi³em opony przez portal oponeo dodatkowo wykupi³em ubezpieczenie. Opony kosztowa³y blisko 2 ty¶ z³ wiec dop³ata ok 140 z³ wyda³a mi sie nie du¿a i skorzysta³em, po ok miesiacu... czytaj dalej »
  • 2016-11-09 20:46 ¶roda ~Tomasz | [+] odpowiedz
    Na wiosne tego roku zakupi³em opony przez portal oponeo dodatkowo wykupi³em ubezpieczenie. Opony kosztowa³y blisko 2 ty¶ z³ wiec dop³ata ok 140 z³ wyda³a mi sie nie du¿a i skorzysta³em, po ok miesiacu... czytaj dalej »
  • 2016-09-21 10:30 ¶roda ~modlikus | [+] odpowiedz
    Bardzo odradzam tê firmê. Od 3 miesiêcy nie jestem wstanie uzyskaæ odszkodowania. My¶l±c ¿e co¶ ubezpieczy³e¶ w tej firmie jeste¶ w b³êdzie gdy¿ nie jeste¶ w stanie uzyskaæ odszkodowania.
  • 2016-08-08 17:23 poniedzia³ek ~Anonimkosla | [+] odpowiedz
    Ile czeka siê na opinie likwidatora?tablet po ekspertyzie,oddany do reklamacjiw mondial,ile czeka?
  • 2016-07-22 14:32 pi±tek ~P7 | [+] odpowiedz
    Zg³osi³em szkodê tel. - uznali i prosili o dostarczenie do serwisu- dostarczy³em. Odp. - naprawa ekonomicznie nie uzasadniona wiêc wymiana ALE zgodnie z zapisem w OWU je¶li jest taki na rynku a je¶li ... czytaj dalej »
  • 2016-07-14 16:19 czwartek ~Marcin | [+] odpowiedz
    Firma szuka wszelakich haków ¿eby tylko nie zrealizowaæ przedmiotu ubezpieczenia. Jest to kuriozalna sytuacja. Na pro¶bê o prze³±czenie do prze³o¿onego brak reakcji. Standardowe zbycie klienta na drze... czytaj dalej »
  • 2016-06-17 14:15 pi±tek ~Ania | [+] odpowiedz
    Od ponad miesi±ca nie mogê siê doprosic o wyp³atê odszkodowania, pomimo, ¿e wszystkie formalno¶ci i dokumenty zosta³y dostarczone. Nie odpowiadaja na e-maile.
  • 2016-04-11 11:34 poniedzia³ek ~jarek | [+] odpowiedz
    Dno , dno, dno !!! Szkoda, ze wze¶niej nie sprawdzi³em opinii o tym ubezpieczycielu, ale zaufa³em Komputronikowi. Nie przysz³o mi do g³owy ¿e taka firma (Komputronik) moze polecaæ co¶ tak dziadowskieg... czytaj dalej »
  • 2016-03-25 15:24 pi±tek ~A | [+] odpowiedz
    Firma nie rzetelna. Najpierw nie uznaj± zasadno¶ci wys³ania sprzêtu a jak ju¿ siê uda maj± takie serwisy które rozmontowuja sprzêty a firma wciska kit klienta ze w takim stanie sprzêt przyjecha³ do fi... czytaj dalej »
  • 2016-02-04 21:18 czwartek ~zax | [+] odpowiedz
    Odes³a³em telefon do naprawy, poczeka³em te 2 tygodnie po czym go dosta³em. Bardzo zdziwi³ mnie jednak fakt ze tylne szk³o które mia³o zostaæ wymienione odkleja siê od telefonu. No dobra odes³a³em jes... czytaj dalej »
  • 2015-12-29 19:32 wtorek ~Barbara | [+] odpowiedz
    Da³am siê namówiæ na naprawê komputera i wys³a³am go do wskazanego przez ubezpieczyciela "serwisu". Zgodzi³am siê na zap³acenie (niema³ej kwoty) za czê¶ci, które mia³y zapewniæ mi naprawê sp... czytaj dalej »
  • 2015-12-29 19:32 wtorek ~Barbara | [+] odpowiedz
    Da³am siê namówiæ na naprawê komputera i wys³a³am go do wskazanego przez ubezpieczyciela "serwisu". Zgodzi³am siê na zap³acenie (niema³ej kwoty) za czê¶ci, które mia³y zapewniæ mi naprawê sp... czytaj dalej »
  • 2015-12-29 19:31 wtorek ~Barbara | [+] odpowiedz
    Da³am siê namówiæ na naprawê komputera i wys³a³am go do wskazanego przez ubezpieczyciela "serwisu". Zgodzi³am siê na zap³acenie (niema³ej kwoty) za czê¶ci, które mia³y zapewniæ mi naprawê sp... czytaj dalej »
  • 2015-12-18 10:49 pi±tek ~mac012 | [+] odpowiedz
    Z w³asnego do¶wiadczenia (niestety): Integraln± czê¶ci± us³ugi ubezpieczeniowej s± likwidacje szkód. Mondial Assistance zajmuje siê tak± dzia³alno¶ci± miêdzy innymi na rzecz Allianz S.A. W tej w³a¶n... czytaj dalej »
  • 2015-11-26 15:13 czwartek ~tiger | [+] odpowiedz
    oferuja auto zastepcze w ubezpieczeniu na 9 dni a jak przyjdzie co do czego to max 3 dni a reszta chodz na piechote!!! pytanie za co sie p³aci takie pienadze????
  • 2015-10-27 12:22 wtorek ~wnerwiony | [+] odpowiedz
    Reklamacjê mojego sprzêtu uznano, ale procedura trwa ju¿ prawie 1,5 miesi±ca. Nawet mi wymienili, tylko ¿e na ni¿szy model, pomimo przes³ania wymaganych dokumentów , wiêc procedura wymiany trwa nadal ... czytaj dalej »
  • 2015-10-19 09:10 poniedzia³ek ~Gostek :-) | [+] odpowiedz
    Witam, nigdy wiêcej tych "pseudo" ubezpieczycieli - powód - nie by³o to zdarzenie losowe - no jakie¶ jaja sobie robi± :-) nie polecam !!!!
  • 2015-09-24 15:05 czwartek ~Pawe³ | [+] odpowiedz
    Witam tu zgromadzonych. Sytuacja jaka mia³em z t± "firm±" mo¿na by opisaæ lepiej w ksi±¿ce lub w programie UWAGA. Nie bêdê wchodziæ w szczegó³y bo naprawdê szkoda s³ów. Ogólnie mówi±c - N... czytaj dalej »
  • 2015-09-20 15:38 niedziela ~x | [+] odpowiedz
    Dziêki wszystkim za komentarze, dziêki wam szybciutko wyrzuci³em z koszyka to ubezpieczenie :)
  • 2015-08-31 23:17 poniedzia³ek ~michwen | [+] odpowiedz
    Wykupione przeze mnie (na stronie internetowej Wizz Air) ubezpieczenie wypo¿yczonego samochodu okaza³o siê w ogóle niewa¿ne i bezwarto¶ciowe o czym poinformowano mnie PO POWROCIE. Firma po dzieñ dzi... czytaj dalej »
  • 2015-08-26 22:23 ¶roda ~S | [+] odpowiedz
    No to siê piêknych rzeczy naczyta³am , zaczynam bataliê o laptop zalany kaw± . Trzymajcie kciuki
  • 2015-08-24 13:43 poniedzia³ek ~JB | [+] odpowiedz
    Przestrzegam i apelujê. Zanim kupicie polisê w Mondial, przeczytajcie OWU "od deski do deski", poniewa¿ w polisie jak± otrzymacie, zakres ubezpieczenia jest opisany niejednoznacznie i ogólni... czytaj dalej »
  • 2015-08-20 16:29 czwartek ~xxxdajcie spokoj | [+] odpowiedz
    Ostrzegam i przestrzegam przed nimi, Wziêli¶my z mê¿em ubezpieczenie od rezygnacji z wczasów. Wszystko ³adnie piêknie ale jak nam dziecko na operacje posz³o i nie mogli¶my jechaæ to siê wykrêcili od p... czytaj dalej »
  • 2015-07-16 10:01 czwartek ~NAJTANSZEUBEZPIECZENIA | [+] odpowiedz
    Dzieñ dobry. Jeste¶my multiagencj± oferuj±c± ubezpieczenia komunikacyjne, maj±tkowe ,na ¿ycie, w podró¿y , rolne itp. wielu firm. W swojej ofercie posiadamy ubezpieczenia takie jak PZU, WARTA , HES... czytaj dalej »
  • 2015-07-01 15:40 ¶roda ~Jursky | [+] odpowiedz
    Pocieszam sie ze nie jestem jedyny, co prawda marne to pocieszenie, ale zawsze co¶. Moja sprawa wyglada podobnie jak moich przedmowcow. Mysle ze moze warto pomyslec o pozwie zbiorowym jezeli wszyscy m... czytaj dalej »
  • 2015-06-25 16:47 czwartek ~Poszkodowany | [+] odpowiedz
    Beznadziejna firma. Nie uznaje szkodzenia przypadkowego telefonu poniewa¿ nie podj±³em czynno¶ci zapobiegaj±cym uszkodzeniu przypadkowemu. Relacje typu s³uga król. Pierwszy i ostatni raz ubezpieczy³em... czytaj dalej »
  • 2015-06-06 09:09 sobota ~Kogs | [+] odpowiedz
    Je¶li kupujecie jaki¶ sprzêt elektroniczny z mo¿liwo¶ci± przed³u¿enia gwarancji w tej pseudo firmie odradzam ca³kowicie. gdy sprzêt siê popsuje przed³u¿aj± proces jakimi¶ g³upimi listami z potwierdzen... czytaj dalej »
  • 2015-04-15 09:41 ¶roda ~jori | [+] odpowiedz
    DO niczego nic nie uznaj± i nie potrafi± siê wyt³umaczyæ. Omijajcie t± firmê duzym ³ukiem.
  • 2015-04-15 09:40 ¶roda ~jori | [+] odpowiedz
    DO niczego nic nie uznaj± i nie potrafi± siê wyt³umaczyæ. Omijajcie t± firmê duzym ³ukiem.
  • 2015-04-01 13:28 ¶roda ~PAULINA | [+] odpowiedz
    Kupi³am dwa komputery w sklepie AGITO, wykupi³am ubezpieczenie w Mondial. Po oddaniu komputera do ich serwisu AMIX zgodnie z podan± przez nich informacj± komputer powinien zostaæ mi zwrócony po 30dni... czytaj dalej »
  • 2015-03-24 15:55 wtorek ~xymena | [+] odpowiedz
    Wszystko jest piêknie w momencie wykupienia ubezpieczenia. Potem, je¶li dojdzie do szkody Mondial nie uznaje ¿adnych roszczeñ, zw³aszcza je¶li wykupujecie ubezpieczenie przypadkowego uszkodzenia. Dla ... czytaj dalej »
  • 2015-03-12 16:42 czwartek ~Bolek | [+] odpowiedz
    Ubezpieczony tablet o warto¶ci 1200 zniszczy³ siê, serwis stwierdzi³ ¿e konieczna jest wymiana. Mondial zgodzi³ siê na nowy sprzêt do 699PLN bez ¿adnego uzasadnienia w OWU. 7 miesiêcy dyskusji, emaili... czytaj dalej »
  • 2014-12-25 12:14 czwartek ~Dariusz L. | [+] odpowiedz
    Szkoda pieniêdzy! I tak nigdy nie otrzymacie pieniêdzy z ubezpieczenia! Naci±gacze! Nigdy wiêcej!
  • 2014-11-27 23:12 czwartek ~Arkadiusz Fra¶ | [+] odpowiedz
    Je¶li chodzi o warunki to mo¿e ok ale po oddaniu sprzêtu do serwisu masakra co tydzieñ inna dana otrzymania sprzêtu i zrobi³a siê naprawa zamiast 30 to 60 dni i jeszcze oczywi¶cie ³askê robi±, ¿e odpo... czytaj dalej »
  • 2014-10-29 22:22 ¶roda ~JACEK | [+] odpowiedz
    KUPI£EM PRZY NAMOWIE SPRZEDAWCY DODATKOWE UBEZPIECZENIE TABLETU NA KWOTE OK. 100 Z£ (1/5 WARTO¦CI). PRZY AWARII SPRZÊTU GNIAZDA £ADOWANIA OMÓWIONO NAPRAWY. DZIA£AJ¡ NA "ZMÊCZENIE CZASOWE" P... czytaj dalej »
  • 2014-10-13 20:13 poniedzia³ek ~Tomek | [+] odpowiedz
    no nie , zupelna beczelnosc , to ja jestem winien ze nie dziala - czekalem na pismo tydzien wyslane listem poleconym w XXI wieku . Nie wiem jak sobie poradzic z Ta obraza
  • 2014-10-05 06:14 niedziela ~Phantos | [+] odpowiedz
    Uwa¿am t± firmê za najgorsz± z jak mia³em do tej pory do czynienia. Ubezpieczy³em w tej firmie laptop i muszê powiedzieæ, ¿e takiej obs³ugi siê nie spodziewa³em. Ca³y czas wystêpowa³y jakie¶ dodatko... czytaj dalej »
  • 2014-08-27 12:19 ¶roda ~Monika | [+] odpowiedz
    Podczas powrotu z wczasów z Neckermana w Rumuni na autostradzie w sobotê ok 21. zepsu³ nam siê samochód. Wykonali¶my telefon do Mondial ¿e potrzebujemy pomocy i do dzi¶ pozostajê pod naprawdê wielkim ... czytaj dalej »
  • 2014-08-27 12:19 ¶roda ~Monika | [+] odpowiedz
    Podczas powrotu z wczasów z Neckermana w Rumuni na autostradzie w sobotê ok 21. zepsu³ nam siê samochód. Wykonali¶my telefon do Mondial ¿e potrzebujemy pomocy i do dzi¶ pozostajê pod naprawdê wielkim ... czytaj dalej »
  • 2014-08-26 23:54 wtorek ~Marta oszukana | [+] odpowiedz
    Zwyk³e oszustwo wszystko podci±gaj± pod niedbalstwo. Ubezpieczenie jest chyba tylko od po¿aru i powodzi, bo uszkodzeñ mechanicznych innego typu nie uznaj±. Nigdy wiêcej. Zadaj± pytania na które grzecz... czytaj dalej »
  • 2014-07-14 18:29 poniedzia³ek ~Lidmarek59 | [+] odpowiedz
    Odradzam Assistans w MONDIAL!!Jad±c do W³och na wakacje,Mazda pad³a w Austrii.2,5 godz. czekanie na holowanie do najbli¿szego Servisu,auto unieruchomione,jest sobota,wiêc dopiero w Pn. powiedz± co sie... czytaj dalej »
  • 2014-06-26 22:52 czwartek ~renea | [+] odpowiedz
    Nie wierzcie w ich ubezpieczenie, zw³aszcza w dodatkowe, przed³u¿one gwarancje! Odrzucaj± roszczenie, bo nie widzia³am momentu uszkodzenia komputera i nie mogê dok³adnie opisaæ jego przebiegu, albo od... czytaj dalej »
  • 2014-06-08 23:35 niedziela ~janek1999 | [+] odpowiedz
    wykupilem ubezpieczenie rezyganci z kosztow podrozy, przed wyjazdem trafilem do szpitala, zycze sukceu temu komu uda sie odzyskac cokolwiek. Radze omijac szerokim lukiem choc oczywiscie decyzja najezy... czytaj dalej »
  • 2014-04-07 15:56 poniedzia³ek ~antek | [+] odpowiedz
    Omijajcie to towarzystwo szerokim ³ukiem!!!
  • 2014-02-25 14:37 wtorek ~Górnik | [+] odpowiedz
    Kupi³em tablet za 389z³ i zaproponowano mi za 77,80z³ ubezpieczenie od "przypadkowego uszkodzenia" i "przed³u¿on± gwarancjê". Podczas ³adowania tablet upad³ i kabel USB wy³ama³ gni... czytaj dalej »
  • 2014-01-25 10:06 sobota ~PRAWDA-2014 | [+] odpowiedz
    Powiem To Tak Zawsze Szanowa³em Firmê Firmê" X-Com" Gdy¿ Szybko I Fachowo Otrzymywa³em Kupiony Towar I By³ Zgodny Z Zakupem W 100% A¿ Do Czasu Kiedy Straci³em Reputacje Tzn: Przy Zakupie Tel... czytaj dalej »
  • 2014-01-15 17:35 ¶roda ~OSTRZEGAM PRZED: mondial assistance | [+] odpowiedz
    UWAGA NA X-COM I FIRMÊ "mondial assistance". FIRMA X-COM OFERUJE PODCZAS ZAKUPU DANEJ RZECZY UBEZPIECZENIE PRODUKTU POPRZEZ FIRMÊ UBEZPIECZENIOW¡ "mondial assistance". NA POCZ¡TKU ... czytaj dalej »
  • 2013-12-14 23:11 sobota ~Monika | [+] odpowiedz
    Ubezpieczy³am tableta w mondialu. Tablet zosta³ uszkodzony i mondial, wymiguje siê przez kilka miesiêcy od wymiany tableta na nowy. Ci±g³e przeci±ganie sprawy, tydzieñ po tygodniu, niekompetentni prac... czytaj dalej »
  • 2013-12-09 14:43 poniedzia³ek ~wojtek | [+] odpowiedz
    Wykupili¶my ubezpieczenie od kosztów rezygnacji po raz który¶ z rzêdu, choæ nigdy z niego nie skorzystali¶my. Tym razem zachorowa³a ¿ona, a nastêpnie ja. Odmówiono nam wyp³aty zwrotu kosztów, odwo³ali... czytaj dalej »
  • 2013-12-04 12:32 ¶roda ~Pawe³ | [+] odpowiedz
    Ubezpieczy³em tablet!!!! Gwarancja beztroski! mia³o byæ od wszystkiego! zap³aci³em dodatkowo ponad 350z³. Skradziono mi go. I zaczê³y siê schody! U¿yto kruczku ze nie by³a to kradzie¿ z w³amaniem tyl... czytaj dalej »
  • 2013-11-29 20:29 pi±tek ~T.M. | [+] odpowiedz
    Firma ubezpiecza domy jednorodzinne wed³ug warto¶ci odtworzeniowej (nie liczy siê zu¿ycia).
  • 2013-11-29 20:25 pi±tek ~T.M. | [+] odpowiedz
    Polski kapita³, stosunkowo niskie sk³adki.
  • 2013-10-23 18:37 ¶roda ~koko | [+] odpowiedz
    rp.297.429 wyj±tkowo nieudolna i nieprofesjonalna likwidacja szkody. Pogranicze oszustwa i totalnej niekompetencji. Serdecznie odradzam ubezpieczenie komputerów.
  • 2013-10-21 12:36 poniedzia³ek ~anonim | [+] odpowiedz
    te lawety to z³omy jakie¶ przeróbki robi± na osiedlu skoroszê te lawety wa¿± po 2,5 tony a gdzie jeszcze osobówka na to to powinno byæ zakazane . psuj± renomê firmie
  • 2013-09-14 00:00 sobota ~Kaml | [+] odpowiedz
    Mia³em awariê samochodu w Niemczech, zgas³ mi na autostradzie, okaza³o siê, i¿ musi byæ transportowany do Polski, koszt oko³o 4100 z³, mia³em polisê do 1000 Euro, wszystko super, auto zastêpcze. Nig... czytaj dalej »
  • 2013-08-12 08:55 poniedzia³ek ~adam | [+] odpowiedz
    Podci±gaj± wszystko pod ra¿±ce niedbalstwo sprawa wyl±dowa³a w s±dzie odradzam jakiekolwiek gwarancje na sprzêt elektroniczny
  • 2013-07-24 20:11 ¶roda ~adam | [+] odpowiedz
    nie polecam wszystko podci±gaj± pod ra¿±ce niedbalstwo jak poczytac w necie to znajdziecie multum takich przypadków ja jestem w plecy 2200 sprawê skierowa³em do s±du konsumenta.
  • 2013-07-22 13:49 poniedzia³ek ~fafik | [+] odpowiedz
    od 1,5 miesi±ca mam w naprawie laptopa i nie wiadomo kiedy bêdzie naprawiony, najzabawniejsze jest to ze ludzie na infolinii stwierdzili ,¿e oni nie maj± terminu naprawy,kiedy zrobi± to bêdzie zrobio... czytaj dalej »
  • 2013-06-30 16:57 niedziela ~xyz | [+] odpowiedz
    Ludzie zacznijcie czytaæ Ogólne warunku ubezpieczenia to nie bêdzicie mieli problemów pó¼niej.
  • 2013-06-27 20:33 czwartek ~maciek | [+] odpowiedz
    tablet ubezpieczony,jednak ubezpieczenie to fikcja,uwa¿ajcie!!!!
  • 2013-06-05 17:03 ¶roda ~tomm | [+] odpowiedz
    Mondial wymiguje siê od wyp³aty minê³o ju¿ ponad 35 dni i nie wyp³acono odszkodowania do dzisiaj za wizytê lekarsk± jak dzwonie do nich to mówi± ¿e jutro jutro i tak ca³y czas. naprawdê kto¶ powinien ... czytaj dalej »
  • 2013-05-25 21:42 sobota ~Batman | [+] odpowiedz
    Szkoda na nich s³ów ale przestrzegam innych
  • 2013-05-24 22:15 pi±tek ~Marek | [+] odpowiedz
    Przestrzegam wszystkich przed firm± Mondial i Nekerman który ubezpiecza u nich wycieczki, nie by³o jeszcze zdarzenia by kto¶ otrzyma³ od nich zwrot pieniêdzy z tytu³u ubezpieczenia
  • 2013-05-24 22:15 pi±tek ~Marek | [+] odpowiedz
    Przestrzegam wszystkich przed firm± Mondial i Nekerman który ubezpiecza u nich wycieczki, nie by³o jeszcze zdarzenia by kto¶ otrzyma³ od nich zwrot pieniêdzy z tytu³u ubezpieczenia
  • 2013-05-24 22:15 pi±tek ~Marek | [+] odpowiedz
    Przestrzegam wszystkich przed firm± Mondial i Nekerman który ubezpiecza u nich wycieczki, nie by³o jeszcze zdarzenia by kto¶ otrzyma³ od nich zwrot pieniêdzy z tytu³u ubezpieczenia
  • 2013-05-24 22:14 pi±tek ~Marek | [+] odpowiedz
    Przestrzegam wszystkich przed firm± Mondial i Nekerman który ubezpiecza u nich wycieczki, nie by³o jeszcze zdarzenia by kto¶ otrzyma³ od nich zwrot pieniêdzy z tytu³u ubezpieczenia
  • 2013-05-24 21:38 pi±tek ~poszkodowany | [+] odpowiedz
    Niech nikomu nie przyjdzie do g³owy ubezpieczaæ czegokolwiek w tej firmie
  • 2013-05-14 11:48 wtorek ~monia | [+] odpowiedz
    Wykupi³am prywatne ubezpieczenie w Allianz i mam w pakiecie opiekê medyczn± Mondial. Jak dot±d korzysta³am z niewielu us³ug ale nie zawiedli mnie. Pieni±¿ki za pobyt w szpitalu , czy za poród dzieci b... czytaj dalej »
  • 2013-02-05 11:16 wtorek ~Niezadowolona | [+] odpowiedz
    W porównaniu do przedmówców, mo¿e jestem najmniej poszkodowana, ale wci±¿ je¶li p³acê za co¶ to wymagam chocia¿by ludzkiego traktowania. Kupi³am dwa lata temu laptopa w sklepie Komputronik, panowie ba... czytaj dalej »
  • 2013-01-21 14:24 poniedzia³ek ~Janusz | [+] odpowiedz
    18.01.2013. Nie mog³em uruchomiæ silnika Toyoty w Austrii. Maj±c polisê Toyota Eurocare Extension w wariancie premium poprosi³em o pomoc pod podany nr telefonu. Zosta³em zweryfikowany jako ubezpieczon... czytaj dalej »
  • 2012-10-05 08:09 pi±tek ~Krzysztof | [+] odpowiedz
    W tym towarzystwie wykupi³em ubezpieczenie ewentualnego zwrotu udzia³u w³asnego przy wypo¿yczeniu auta poza granicami RP. Firma wspó³pracuje z z portalem ¶wiadcz±cym us³ugi na wynajem aut, który z kol... czytaj dalej »
  • 2012-09-30 10:50 niedziela ~michwen | [+] odpowiedz
    W czasie wakacji ubezpiecza³em wynajêty samochód. Wykupienie polisy trwa³o pó³tora miesi±ca (sic!). Kiedy wróci³em z wakacji okaza³o siê, ¿e chocia¿ zap³aci³em za ubezpieczenie i dosta³em potwierdzaj±... czytaj dalej »
  • 2012-07-10 21:27 wtorek ~zfudal | [+] odpowiedz
    Za z³amanie rêki na nartach w Austrii wyp³acili mi po wielkich ceregielach ( rachunki z pobytu, komisja lekarska ...) 150PLN. Za ten sam uraz w PZU dosta³em bez ¿adnych ceregieli 800 PLN. Wszelkie p... czytaj dalej »
  • 2012-05-08 20:04 wtorek ~oi | [+] odpowiedz
    z³ama³em rêkê na stoku na S³owacji. Od razu nie bola³o wiec my¶la³em, ¿e tylko zbi³em. Pojecha³em na wycieczkê do zakopanego - rêka w tym czasie spuch³a jak bania- wiêc polecia³em do najbli¿szego szpi... czytaj dalej »
  • 2011-12-19 22:16 poniedzia³ek ~Tomek | [+] odpowiedz
    Posiadam ubezpieczenie w ING ¿ycie i jestem objêty assistance w Mondial Assistance i powiem ze korzysta³em ju¿ z wizyt lekarskich i pieni±zki na koncie w ci±gu 7 dni. Warto czytaæ regulamin. Polecam
  • 2011-10-19 22:59 ¶roda ~ajax | [+] odpowiedz
    Zaczynaj± od wykrêcania siê, Potem k³ami±. Nastêpnie stwierdzaj±, ¿e nie bo nie. "Mi¶" Barei wiecznie ¿ywy: "Nie mamy pañskich pieniêdzy i co pan nam zrobi?" Omijaæ szerokim ³ukiem
  • 2011-08-01 19:46 poniedzia³ek ~ania | [+] odpowiedz
    Nie polecam, niekompetentni ludzie na infolinii, brak wyplaty odszkodowania tzn pokrycia wizyt lekarskich i sprzetu rehabilitacyjnego a placic musze i skladki i za dalsze leczenie. banda idiotow siedz... czytaj dalej »
  • 2011-07-06 21:21 ¶roda ~vanessa | [+] odpowiedz
    w 2010 roku wykupilam ubezpieczenie na loty miedzykrajowe. odwolano mi lot z 5 dniowym przesunieciem terminu lotu.Z dwojka malutkich dzieci zmuszona bylam przedluzyc swoj pobyt. juz ponad pol roku cz... czytaj dalej »
  • 2011-06-13 13:49 poniedzia³ek ~Mike | [+] odpowiedz
    Musia³em zrezygnowaæ na 2 tygodnie przed wyjazdem. NIESTETY MONDIAL ASSISTANCE nie poczuwa siê do zwrotu kosztów. Czekam na uzasadnienie decyzji. GENERALNIE TEGO TYPU UBEZPIECZENIE TO JEDNA WIELKA ¦CI... czytaj dalej »
  • 2011-05-21 15:28 sobota ~syoss | [+] odpowiedz
    Ja jednak wolê kartê Pomoc, zakres pomocy jest naprawdê szeroki
  • 2011-04-28 23:41 czwartek ~ADAC fan | [+] odpowiedz
    uwa¿am ,¿e najlepsze car-assistance oferuje ADAC Szczegó³y w jêz. polskim na www.adac24.pl
  • 2011-03-29 13:35 wtorek ~syoss | [+] odpowiedz
    Lepiej kupiæ kartê Pomoc - szeroki zakres pomocy za niewielkie pieni±dze
  • 2011-03-25 12:51 pi±tek ~kamola | [+] odpowiedz
    Refundacja kosztów wizyty w szpitalu w Austrii ci±gnie siê ju¿ drugi miesi±c. Pomijaj±c fakt, ¿e nie by³a mo¿liwa wizyta bezgotówkowa. Ca³a dokumentacja medyczna z Austrii zosta³a oczywi¶cie dostarczo... czytaj dalej »
  • 2010-06-28 14:46 poniedzia³ek ~sardi | [+] odpowiedz
    pomimo obiecanej wizyty lekarz w ogóle nie przyjecha³. Mondial twierdzi, lekarz by³, ale nie podaja ¿adnych szczegó³ów, olali i tyle, nie polecam
  • 2010-04-19 13:42 poniedzia³ek ~Piotr | [+] odpowiedz
    Witam. Wykupi³em przed³u¿on± gwarancjê na pralkê. Nie moge doj¶æ swoich praw od koñca listopada 2009. Serwis nie umie naprawic pralki a potem zglasza do MA ze sprzet jest w porzadku. NIE POLECAM. SPRA... czytaj dalej »
  • 2010-02-26 11:01 pi±tek ~ZAWIEDZIONA | [+] odpowiedz
    Wykupi³am koszt rezygnacji z podró¿y zagranicznej 245 z³.Miesi±c przed podró¿± skradziono mi samochód wobec czego niem mamy czym jechaæ na narty do W³och.Biuro MONDIAL NIESTETY nie zwróci nam zaliczki... czytaj dalej »
  • 2009-08-11 10:55 wtorek ~dosia | [+] odpowiedz
    wypadek w 2007r w Austrii.Bardzo profesjonalna obs³uga,koszty leczenia by³y za³atwione bezgotówkowo,procedura odzskodowawcza szybka,bez opó¼nieñ
  • 2009-02-05 10:55 czwartek ~Jacek | [+] odpowiedz
    Dobre i tanie ubezpieczenie zw³aszcza je¶li jedziesz gdzie¶ na 2-3 dni - zap³aci³em za polisê nieca³e 9z³ p³ac±c kart±.
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.