X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Poszkodowani przez Proama

2015-02-01 21:53 niedziela ~Poszkodowany przez ProAma
Proama to firma która próbuje wykiwać klienta jak może: oto moja historia, ich klient kupił OC proama i mnie stuknął. Ich pierwsza wycena to było 1400 zł po tym jak wziąłem prawnika skoczyło do 2900, po kolejnych przepychankach stanęło na 3200 (szkoda jest dużo większa). W międzyczasie podstawili firmę która rzekomo miała kupić resztę samochodu ale mimo że na ich portalu zlicytowała to nie kupiła... Uważajcie na nich....zapraszam wszystkich poszkodowanych przez Proama na facebook: poszkodowani przez Proama
  • 2016-10-31 15:49 poniedziałek ~kuba | [+] odpowiedz
    Rozumiem, że wycenili szkodę jako całkowitą. Ciekawi mnie czy dalej używają sztuczki z doborem stawki w zależności od potrzeb tzn. szkoda całkowita robocizna wg ASO, szkoda częściowa robocizna Pan Józ... czytaj dalej »
    Rozumiem, że wycenili szkodę jako całkowitą. Ciekawi mnie czy dalej używają sztuczki z doborem stawki w zależności od potrzeb tzn. szkoda całkowita robocizna wg ASO, szkoda częściowa robocizna Pan Józ... czytaj dalej »
  • 2015-03-20 12:39 piątek ~Krzysztof | [+] odpowiedz
    Zostałem stuknięty przez klienta dziadowskiej firmy proama w styczniu 2015. Po zgłoszeniu szkody rzeczoznawca pojawił się po tygodniu,ja z mojej strony potrzebne dokumenty wysłałem listem poleconym w ... czytaj dalej »
  • 2016-11-29 23:08 wtorek ~ryba | [+] odpowiedz
    My czekamy na wypłatę odszkodowania za kradzież auta.Połączenie się telefoniczne z panią Moniką Staniak graniczy z cudem.Termin 90 dni jest terminem chyba tylko umownym dla firmy,ponieważ dotyczy umów... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Proama na:
    4.24
    OPINIE O Proama
  • 2015-06-26 13:58 piątek ~Zdzich | [+] odpowiedz
    Też czekam na pieniądze, ta sama baba się tym zajmuje. Proama to syf!
  • 2015-02-04 15:42 środa ~SEPARATI | [+] odpowiedz
    OSZUŚCI. WALCZĘ Z TA FIRMĄ OD STYCZNIA 2014 ROKU.MAM WYROK NA RĘKU JEDNAK PROAMA NIE WYPŁACA MI NALEŻNEGO ODSZKODOWANIA.WSZYSTKO WSKAZUJE ŻE PO NALEZNE MI ODSZKODOWANIE UDAM SIĘ DO PROAMY Z KOMORNIKI... czytaj dalej »
  • 2015-02-04 15:41 środa ~SEPARATI | [+] odpowiedz
    OSZUŚCI. WALCZĘ Z TA FIRMĄ OD STYCZNIA 2014 ROKU.MAM WYROK NA RĘKU JEDNAK PROAMA NIE WYPŁACA MI NALEŻNEGO ODSZKODOWANIA.WSZYSTKO WSKAZUJE ŻE PO NALEZNE MI ODSZKODOWANIE UDAM SIĘ DO PROAMY Z KOMORNIKI... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.