X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Poszkodowany ma sprzedawać częsci na ulicy

2015-04-10 15:07 piątek ~Ewa
Nr szkody 20700104961_1 Odradzam wszystkim tą firmę!!!!! Dlaczego jest tańsza niż PZU czy Hestia bo oszukują i okradają poszkodowanych. Jestem poszkodowana w wyniku stłuczki samochodowej. Kierowca będący klientem Proamy z tytułu obowiązkowego OC. wymusił pierwszeństwa z podporządkowane. Klasyka. Dostał mandat , jego wina . Pomijam fakt wyceny mojego auta przez firmę Proama jako poza dolnymi widełkami to jeszcze mnie kobiecie napisano że mam sprzedać za 1 tyś zł. części z czołowego zderzenia , 14 letniego Seicento. Czyli mam rozebrać auto na części i z tymi częściami stać na ulicy? Ile śmiechu mieli właściciele złomowanych aut jak ta wycenę widzieli to auto to warto było widzieć. Na żadne odwołania, korespondencję firma nie odpowiada. Dlatego przestrzegam przed ubezpieczaniem autokasko, domu, zyciówek itd Chcecie stać na ulicy i żebrać to się tam ubezpieczajcie. Auto stoi na parkingu aby było dowodem w sprawie w dalszym postępowaniu sądowym. Chętnych z Tarnowa zapraszam. Miałam do czynienia z wypłatą z PZU , każdemu życzę takiej fachowej i kompetentnej obsługi. Zaznaczam ze nie mam nic zawodowo ani prywatnie z PZU i nie jest to reklama.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.