X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Proama

2012-07-11 21:29 środa ~TIK
Firma jest znana ,z reklam jako PROAMA. Warto sprawdzić bo -70% nie zawsze jest taniej.Wszystko zależy od jakiej wyjściowej odejmiemy to 70%. Dla kierowców doświadczonych warto sprawdzić.Dla młodych składka dość zaporowa. Powodzenia w Polsce.
  • 2015-01-15 07:09 czwartek ~Zdzisław | [+] odpowiedz
    Również nie polecam tej firmy - to zwykli oszuści. te 70% okazało się 15% drożej niż u konkurencji miałem. Miałem bo musiałem zrezygnować i przyjąć złodziejską ofertę proamy, gdyż po uzgodnieniach t... czytaj dalej »
  • 2014-12-15 21:06 poniedziałek ~kierowca z doświadczeniem | [+] odpowiedz
    Witam wszystkich zainteresowanych...krótko mówiąc "szkoda nerwów" zdecydowanie mówię"NIE" Państwo w państwie...nie polecam
  • 2012-11-06 23:22 wtorek ~Daro | [+] odpowiedz
    Kieromwca ubezpieczony w Promie spowodowal u mnie szkodę. Od miesiąca walczę o naprawę samochodu. Podważają wycenę szkody przez ASO i proponują naprawę na pamiętnikach chińskich. Kpina do kwadratu. Pa... czytaj dalej »
  • 2015-01-09 15:59 piątek ~cwaniak | [+] odpowiedz
    Witam a co w kwestii samochodu zastępczego przecież należy się na cały czas naprawy od momentu wstawienia do warsztatu ,nawet niech rok się dogadują z serwisem i tak zapłacą za samochód zastepczy
  • 2015-02-18 21:13 środa ~R.K. | [+] odpowiedz
    Nie od momentu wstawienia do serwisu, ale od momentu wypadku!!! do momentu wypłaty odszkodowania....
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Proama na:
    4.24
    OPINIE O Proama
  • 2013-06-28 14:18 piątek ~Kierownica | [+] odpowiedz
    A mi wypłacili po tygodniu :) rzeczoznawca był na drugi dzień, po tygodniu przysłali mi opinie do zatwierdzenia, dostałam więcej niz się spodziewałam, więc jestem mile zaskoczona. Mozna powiedzieć ze ... czytaj dalej »
  • 2015-04-27 10:07 poniedziałek ~Jarek | [+] odpowiedz
    Takie bujdy to my a nie nas... Firma jest ciężka w odzyskaniu odszkodowania a jak już chcą wypłacić to połowę ceny. Ci którzy piszą że jest miód to niech się pochwalą ile dostają za napisanie pozytywn... czytaj dalej »
  • 2014-12-26 09:51 piątek ~hichek | [+] odpowiedz
    Ten co cię stuknął na pewno nie był ubezpieczony w Proamie, dlatego dostałaś kasę!
  • 2015-04-10 15:15 piątek ~Ewa | [+] odpowiedz
    Super kometarz . Gartuluję błyskotliwośći. Nie ma takiej możliwości aby firma Proama załatwiła po pierwsze szybko a po drugie klijent był zadowolony ja walczę 4 miesiące. ZERO odpowiedzi na odwołanie.... czytaj dalej »
  • 2014-12-02 18:31 wtorek ~zawiedziony | [+] odpowiedz
    ta akurat... bo ci uwierzę .. we wrześniu uderzył we mnie ubespieczony w proamie dzisiaj mamy grudzień i nadal niemam decyzji to jakaś kpina.. każdemu będe (od)radzał tą "wyłudzalnię" pienię... czytaj dalej »
  • 2012-11-01 23:30 czwartek ~TT | [+] odpowiedz
    Faktycznie nie dajcie się reklamie. Mi wyszło ok 150zł drożej od ofert Liberty Direct, Generali, MTU. 70% to lipa.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.