X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

PROAMA OMIJAJ DUŻYM ŁUKIEM !!!

2015-03-07 12:14 sobota ~PIOTR
PROAMA OMIJAJ DUŻYM ŁUKIEM!!! OFERUJĄ NISKIE SKŁADKI AC I W ZAMIAN NIC. JEDNA KOLIZJA KILKA USZKODZONYCH ELEMENTÓW- PROAMA KAŻDY ELEMENT LICZY JAKO SZKODĘ!WYPŁACA GROSZE,CAŁE UBEZPIECZENIE NIE POKRYWA NAPRAWY JEDNEGO ELEMENTU ŻADNE REKLAMACJE I ARGUMENTY NIE PRZEKONUJĄ PROAMY DO JAKICHKOLWIEK ROZMÓW.NAJLEPSZE JEST TO ŻE ZARYSOWANIA NA LAKIERZE WG. PROAMY NIE WYMAGAJĄ LAKIEROWANIA TYLKO POLERKA PASTĄ,ŚMIECH NA SALI!!!PRZY NASTĘPNYM UBEZPIECZENIU ZWYŻKA SKŁADKI O 100%. NIE DAJCIE NIGDY SIĘ NACIĄGNĄĆ TEJ BANDYCKIEJ FIRMIE!!! ICH REKLAMA 70% ZNIŻKI,FAKTYCZNIE JEST MNIEJ NIŻ W INNYCH FIRMACH UBEZPIECZENIOWYCH 50%,WIEM CO PISZĘ BO RAZ DAŁEM SIĘ NAMÓWIĆ TYM OSZUSTOM I DO DZIŚ ŻAŁUJĘ.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.