X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

PROAMA oszukuje

2015-11-03 12:45 wtorek ~oburzony
Witam, moja żona była poszkodowaną w wypadku, potrącił ją samochód kiedy jechała na rowerze. Kierowca spisał oświadczenie, że to jego wina w 100%. Nie dość, że PROAMA zaproponowała wycenę szkody (koło do wymiany, linki zerwane, osłona łańcucha pęknięta, lampka przednia) na 57 zł to jeszcze po przedstawieniu przeze mnie faktury za naprawę - ponad 220 zł, nie chcieli wypłacić 100% poniesionych kosztów naprawy. Ludzie, naprawdę? Musieliśmy też przedstawić koszty podróży komunikacją publiczną za którą łaskawie oddali nam pieniądze po miesiącu czasu. Kontakt z osobą zajmującą się tą sprawą to jest kolejna rzecz. Nie da się dodzwonić do tej osoby, na maile nie odpowiada - jedynie z moją żoną chcieli rozmawiać. Przypominam Państwu, że w świetle prawa małżeństwo to jest jeden podmiot społeczny/gospodarczy/podatkowy, więc nie rozumiem, skąd te uniki. Boją się konfrontacji, rozmowy przez telefon. Obsługa tragiczna, złodzieje zwyczajni. Zadzwoniłem do Pana, który spowodował wypadek - zapewnił mnie, że nie skorzysta z Państwa usług już. Tyle sobie narobiliście :) Pozdrawiam i nie polecam nikomu waszych usług.
  • 2015-11-17 17:52 wtorek ~mobo@ceti.com.pl | [+] odpowiedz
    uważaj bo to firma zagraniczna,wysyłaj meile ,wezwania nawet 2 x na tydzień tu masz adres dla nagłówka, potem wezwanie przedsądowe i pozew ČESKÁ POJIŠŤOVNA S.A. UL. SPALENA 75/16 11304 PRAGUE 1 RE... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.