X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Proama to porażka!

2015-10-09 22:55 piątek ~klientka Proamy
Mam wykupione OC i AC w Proamie. Oszust chcąc wyłudzić odszkodowanie z mojego OC zgłosił Proamie rzekomą kolizję z moim udziałem, podając mój nr rej.auta. Sprawę zgłosiłam policji, a ci niedorozwinięci umysłowo konsultanci z Proamy nie czekając na zakończenie śledztwa, żądają bym opisała szkodę w ich formularzu, chociaż kilkakrotnie przez telefon i mailowo informowałam, że żadnej szkody z udziałem mojego samochodu nie było i prosiłam by ich rzeczoznawca jak najszybciej sfotografował moje auto, które nie ma nawet zadrapań lakieru i żadnego śladu kolizji. Niestety, nikt z Proamy nie sfotografował mojego auta , a później powiedzą, że dałam do lakiernika i dlatego śladów nie ma, do tych idiotów potrzebne są stalowe nerwy, nie mam już siły.ta firma to ŻENADA!
  • 2015-11-17 18:00 wtorek ~mobo@ceti.com.pl | [+] odpowiedz
    uważaj bo to firma zagraniczna,PROAMA POLSKA TO wydmuszka,wysyłaj meile ,wezwania nawet 2 x na tydzień tu masz adres dla nagłówka, potem wezwanie przedsądowe i pozew ČESKÁ POJIŠŤOVNA S.A. UL. SPALEN... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.