X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Skargi na towarzystwa ubezpieczeń
2009-01-11 09:15 niedziela

Problemy compensa pzu

2016-08-02 17:02 wtorek ~xxxx
witam a wiec tak miałem sytuacje taka pan tirem przytarł mi auto wszystko ok rzecoznawca oszacował wszystko ok okazało sie ze ciagnik jest w compensie a przyczepa w pzu i teraz tak compensa miała wysłac akta mojej sprawy do pzu sprawa trwa 3 miesiace i w compensie twierdza ze wyslali akta do pzu a w pzu cały czas tych akt nie maja pisze emaie ale nuic sie nie dzieje w tej sorawie co robic jak zmusic ich zeby ci to wysłali a ci napewno dostali bo to kpita ci poprostu nie wysyłaja a pisałem kilka wiadomosci zeby wysali ponownie ale nadal nic co robic?przeciez nie podaruje przeznanego odszkodowania
  • 2017-04-16 01:31 niedziela ~adas26 | [+] odpowiedz
    odszkodowanie czy też szkoda powinna być likwidowana z polisy ciągnika siodłowego tak więc nie bardzo rozumiem w jakim celu akta przesłano do PZU jak powinno być likwidowane z polisy compensy
  • 2020-08-21 09:59 piątek ~Mirek | [+] odpowiedz
    Skoro auto zostało uszkodzone przez naczepę to z ubezpieczenia naczepy a nie ciągnika. Skoro wszystko robiłbyś / robiłabyś z ubezpieczenia ciągnika to po ch... ubezpieczenie OC na naczepę. Wnioskuję... czytaj dalej »
  • 2020-08-21 09:58 piątek ~Mirek | [+] odpowiedz
    Skoro auto zostało uszkodzone przez naczepę to z ubezpieczenia naczepy a nie ciągnika. Skoro wszystko robiłbyś / robiłabyś z ubezpieczenia ciągnika to po ch... ubezpieczenie OC na naczepę. Wnioskuję... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.