X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Towarzystwo ubezpieczeniowe Axa TUiR działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od 2006 roku. Jego główną specjalizacją są ubezpieczenia komunikacyjne. Ubezpieczyciel jednak stawia na dynamiczny rozwój i w jego ofercie pojawiają się inne produkty, choćby takie jak ubezpieczenia turystyczne, mieszkaniowe, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne. Z oferty Axa codziennie korzysta wielu klientów. Jakie są ich opinie na temat tego towarzystwa?

Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Axa TUiR w roku 2017 wyniosła 521, co daje 5,9% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.

Opinie innych klientów są ważnym wyznacznikiem atrakcyjności usługi. Aby wybrać najlepszą, najbardziej dopasowaną ofertę, porównaj Axa z innymi propozycjami i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Czekamy na Wasze opinie na temat firmy Axa. Napiszcie, jakie macie doświadczenia z tym ubezpieczycielem, czy satysfakcjonują was ceny oraz obsługa. Wasze opinie pomogą innym klientom w wyborze najlepszej oferty.

Produkt inwestycyjny AXA

2016-03-08 20:54 wtorek ~Www
Trochę nie w temacie, ale pomyślałem że podzielę się z Wami opinią o „współpracy” z AXA i napiszę Wam jaki super produkt inwestycyjny kupiła moja żona. Przez 5 lat wpłaciła ok 12 tys złotych, AXA tak intensywnie obracała środkami, tak profesjonalnie je inwestowała, sztab specjalistów czuwał nad tym aby inwestycja przyniosła zysk....że po 5 latach stan rachunku to 10,5 tys zł. Zdecydowaliśmy się na wycofanie środków....ale, AXA pobierze sobie w ramach kary 1,5 krotność pierwszorocznej składki czyli 3,6 tys zł do tego 1% jakiejś tam opłaty. Wartość wykupu produktu inwestycyjnego to ok 6,8 tys zł. AXA pobierze sobie 5 tys zł opłaty za nieudolne, pięcioletnie zarządzenie pieniędzmi. NIGDY WIĘCEJ „WSPÓŁPRACY” Z AXA. Nie dajcie się namówić na żadne produkty inwestycyjne, lokaty strukturyzowane i inne tego typu „inwestycje”. Mają one jeden cel...wydoić Was z kasy.
  • 2016-03-22 11:41 wtorek ~Marek M. | [+] odpowiedz
    Miałem podobny problem jak Wy. Przez kilka ładnych lat zostawiłem niezłą sumę na polisolokacie w AXA. Przyszedł gorszy czas, chciałem zrezygnować z lokaty. Liczyłem się z tym, że nie odzyskam wszystki... czytaj dalej »
  • 2016-05-15 14:32 niedziela ~Zyga | [+] odpowiedz
    Ten wątek jest bardzo pomocny. Nie pozostaje nic innego jak powierzyć odzyskanie pieniędzy od naciągaczy odpowiedniej Kancelarii Prawniczej. Do końca polisy zostało mi 2 lata więc chyba doczekam aby n... czytaj dalej »
  • 2016-03-18 23:21 piątek ~kors | [+] odpowiedz
    Byłem posiadaczem podobnego produktu Planu Inwestycjnego Axy, po 6 latach regularnego wpłacania byłem ponad 5 tys. złotych pod kreską, po wypowiedzeniu umowy, Axa zatrzymała z moich pieniędzy horrenda... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.