X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Innowacyjny produkt ubezpieczeniowy nie gwarantuje sukcesu
2012-02-28 09:18 wtorek

Prosta matematyka

2013-08-06 14:15 wtorek ~krzyciel
Prosta matematyka: płacąc "złotówkę dziennie" trzeba by odkładać przez 10 tysięcy dni żeby zebrać sumę 10 000 złotych (dość marna kwota, jak na ubezpieczenie na życie - ledwo starczy na pogrzeb). 10 tysięcy dni, to ponad 27 lat - wiadomo zatem, że przeciętny 70-latek nie wpłaci takiej kwoty ubezpieczycielowi. Więc co, ten dołoży z własnej kieszeni? Informacja o składkach "od złotówki dziennie" to zwykła reklamowa ściema, bo za taką składkę (rzędu 30 zł miesięcznie) może się ubezpieczyć nastolatek lub kwota ubezpieczenia nie wystarczy nawet na wieniec. Swoją drogą, to chciałbym zobaczyć pierwszych uposażonych, którzy otrzymali kasę z tytułu tej polisy - oczywiście prawdziwych, nie aktorów z reklamy.
  • 2016-07-05 15:34 wtorek ~jpr | [+] odpowiedz
    Druga możliwość, to niska suma ubezpieczenia. W końcu w polisach grupowych czy turystycznych często mamy ubezpieczenie na życie na poziomie 2-5 tys. zł i nie narzekamy, że to za mało, tylko cieszymy s... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.