X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

PROSZĘ O RADĘ

2011-06-24 23:01 piątek ~Z1974
MAM 36 LAT I CHCĘ SIE UBEZPIECZYĆ NA ŻYCIE NA 100 000 ZŁ WYLICZONO MI SKŁADKE MIESIĘCZNĄ 262 ZŁ. SZUKAM OPINI KOGOŚ KTO NP: MIAŁ WYPADEK LUB ZACHOROWAŁ NA ZAWAŁ, WYLEW, UDAR ITD I CZY OTRZYMAŁ ODSZKODOWANIE . AGENT TWIERDZI ŻE NP PRZY CHOROBIE WYSTARCZY ZASWIADCZENIE ZE SZPITALA I WCIĄGU 7 DNI WYPŁACĄ 100000 ZŁ .BO NA TYLE MAM ZAPROPONOWANĄ POLISĘ NA ŻYCIE , PRZEWLEKŁE CHOROBY DODATKOWO JAK NP:ZGINĄŁ BYM W WYPADKU TO ŻONA OTRZYMA W SUMIE 200 000 ZŁ.WYLICZONO MI TAKŻE ŻE ZA 25 LAT NA MOIM KONCIE UZBIERA SIĘ 91 000 ZŁ I BĘDĘ JE MÓGŁ BEZ PROBLEMÓW WYPŁACIĆ PROSZĘ O OPINIĘ I RADĘ
  • 2013-02-08 17:33 piątek ~laura | [+] odpowiedz
    Zgadza sie, z tym, że proszę pamiętać, że wysokość składki to rzecz umowna, może mieć Pan składkę 110 zł za sumę 100 tys na życie, ale aby polisa była jednocześnie inwestycyjna to składka też nie może... czytaj dalej »
  • 2011-12-16 22:35 piątek ~Adzia | [+] odpowiedz
    Ty agencie jesteś współodpowiedzialny za okradanie ludzi pisząc taką odpowiedź. 36-latku moze juz za późno odpowiadam ale lepiej później niż wcale, wycofaj to ubezpieczenie bo nie zostanie ci nic tak... czytaj dalej »
  • 2011-06-26 17:10 niedziela ~as | [+] odpowiedz
    Szanowny Panie, jestem agentem AVIVY od trzynastu lat. Gratuluję decyzji o ubezpieczeniu. Widać, że jest Pan odpowiedzialną osobą. Śmieszą mnie wypowiedzi "podpowiadaczy" w sprawie ubezpiec... czytaj dalej »
  • 2011-06-25 15:41 sobota ~Tomm | [+] odpowiedz
    Szanowny Panie ! Ja mam też polisę na życie w Avivie cóż pod względem rankingu zajmuje ta firma 1 miejsce później jest ing. Jeżeli chodzi o choroby niech pan wczyta się w OWU czyli ogólne warunki u... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.