X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Przegięcie

2011-12-03 22:35 sobota ~Dorota
Jak dla mnie to jakaś kpina. Pół roku temu do znajomego zadzwoniła kobieta z ofertą, żeby się jej pozbyć, powiedział, żeby zadzwoniła za pół roku. I co? Kobieta po równo pół roku dzwoni, raz powiedział, że ma zadzwonić następnego dnia, bo był na randce, kobieta następnego dnia dzwoni, kolega nie odbiera, a kobieta dzwoni i dzwoni, 5 razy dziennie, codziennie. Obecnie jest 22:30, a ona znów DZWONI. Czy to nie jest przesada? To chyba jakieś przegięcie. Wg mnie to totalny brak szacunku. Weźcie sobie k**** dajcie siana, ileż można.
  • 2017-11-10 15:27 piątek ~taa | [+] odpowiedz
    Może ten Pani kolega niech powie poprostu że nie jest zainteresowany -i tak będzie prościej- bezsensownie umawia się na kontakt... Poza tym nie chcę mi się w to wierzyć bo nie pracują to tej pory...a ... czytaj dalej »
  • 2011-12-18 23:54 niedziela ~były pracownik | [+] odpowiedz
    z całym szacunkiem ale oni pracują do 22. Nie lubie tej firmy ale nie dajmy się ponieść w swoich emocjach jak może ktoś do kolegi dzwonić jak od 30 minut nikt nie pracuje hahaha
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.