X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Przestroga

2016-08-14 08:33 niedziela ~Marcin
No i się zaczęło. Stłuczka z klientem avivy. 1. kontakt na infolinie - informacja o 0,35 gr za minutę połączenia - konsultant odebrał po 2 h i 20 minutach !!! to nie żart. Pytanie kto mi zwróci koszty. 2. Wybór warsztatu, wybieram autoryzowaną blacharnie - otrzymuje informacje o braku miejsc, miejsce się znajduje jedynie w lokalnej blacharni u pana janusza na wsi ,,za 3 brzozą w lewo'' ponoć bardzo dobry warsztat. 3. Wybieram zatem swój warsztat, który robi kosztorys, zdjęcia i przesyła do akceptacji. Teraz uwaga: po 3 dniach dzwonie do avivy (połączenie 50 min - to nie żart) otrzymuje informacje, iż nie ma nic pod aktami sprawy. Przesyłam jeszcze raz. Mija ponad tydzień dalej nie mam akceptacji tyle ze teraz są już dokumenty. Warsztat czeka, auto niesprawne. Na maile nikt nie odpisuje, pojawia się tylko automatyczna zwrotka iż przyjęli do wiadomości. W życiu się z czymś takim nie spotkałem - mają ludzi dosłownie za bydło !!! Trzymajcie się z dala od nich.
  • 2016-09-19 19:09 poniedziałek ~Life is brutal | [+] odpowiedz
    Aviva to nie TU to piekarnia z nimi wychodzi tylko zakalec omijajcie Aviva derci
  • 2016-09-19 19:09 poniedziałek ~Life is brutal | [+] odpowiedz
    Aviva to nie TU to piekarnia z nimi wychodzi tylko zakalec omijajcie Aviva derci
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.