X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

HDI-Gerling Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Przetrzymywanie środków inwestycyjnych...

2010-02-25 20:42 czwartek ~joszko31
Dzisiaj mija 9 dzień roboczy od czasu kiedy wpłaciłem składkę dodatkową na Polisę Mega Plan i jak zwykle środki nie są zainwestowane..., a jak mówią na infolinii powinno to byc 7 dni roboczych, kiedy dostępne to jest na ich platformie transakcyjnej...., do której klienci mają dostęp... I co może któryś agent odpowie???, zresztą to nie pierwszy raz...
  • 2010-04-19 20:43 poniedziałek ~Beata | [+] odpowiedz
    Witam Kiedyś Panu napisałam, że Mega Plan jest najlepszą polisą inwestycyjną ze składką regularną jaka istnieje na rynku, i dalej tak twierdzę. Już mówię dlaczego, jestem obecnie w trakcie rozstawan... czytaj dalej »
  • 2010-04-19 21:28 poniedziałek ~joszko31 | [+] odpowiedz
    Szanowna Pani, bardzo dziękuję za rzeczową odpowiedź.Pomimo wszystko nie jestem "zbuntowanym" klientem, który potrafi miec tylko pretensje..,również podzielam pogląd,że jest to dobry produk... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.