X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

UNIQA
Ocena: 3.08 (1868 g³osów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Uniqa S. A. to firma, która oferuje ró¿norodne polisy ubezpieczeniowe z zakresu ochrony zdrowia, ¿ycia i maj±tku. Na rynku ubezpieczeniowym znajduje siê ju¿ od kilkunastu lat, co powoduje, ¿e z oferty korzysta wielu klientów. Czy mo¿e siê wiêc poszczyciæ pozytywnymi opiniami?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. w roku 2018 wynios³a 473, co daje 5,7% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Opinie klientów to najlepsze ¼ród³o informacji na temat firm ubezpieczeniowych. To w³a¶nie bezpo¶rednie do¶wiadczenie pozwala oceniæ, czy dana firma ubezpieczeniowa, jak na przyk³ad Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeniowa S.A. jest godna zaufania i powierzenia jej swojego maj±tku czy zdrowia.
 
Je¿eli macie wiêc do¶wiadczenia z firm± ubezpieczeniow± Uniqa TU S.A. to zapraszamy do podzielenia siê nimi z innymi zainteresowanymi. Oczywi¶cie, warto porównaæ ofertê ubezpieczeniow± Uniqa z innymi towarzystwami, pomo¿e to w wybraniu dobrego produktu. Nie bez znaczenia s± jednak równie¿ opinie i do¶wiadczenia osób, które z firm± wspó³pracowa³y. 

Przyjazne towarzystwo

2009-01-08 16:32 czwartek ~stan
Bardzo podoba mi siê formularz internetowy na stronie uniqa24.pl. To chyba jeden z nielicznych naprawdê prosty i czytelnych formularzy w¶ród firm direct. Nie bêdê te¿ ukrywa³, ¿e jestem ich klientem- mam u nich OC & AC. Ubezpieczy³em tak¿e mieszkanie. Wiêc zni¿ki siê kumuluj± i to oczywi¶cie jest kolejny plus.
  • 2022-10-25 15:27 wtorek ~Franco Roberto | [+] odpowiedz
    Dziêkujê dr Udama Ada za zmuszenie mojej ¿ony do anulowania naszej sprawy rozwodowej i sprowadzenia jej z powrotem do mnie, moja ¿ona wróci³a do mnie z wielk± mi³o¶ci± i rado¶ci± z powodu potê¿nego za... czytaj dalej »
  • 2014-02-19 00:28 ¶roda ~marcin | [+] odpowiedz
    przeslalem pelna dokumetacje ktora zostala odebrana 04.02.2014 i disiaj sie dowiaduje ze jej tam nie ma poprostu zniknely moje dokumety.dobry reportarz do telewizji
  • 2014-02-19 00:36 ¶roda ~marcin | [+] odpowiedz
    najwyzszy czas zeby sie tym ktos zajol konkretny ja mam czas i wiem do kogo sie z tym zwrocic banda zlodzieji
  • 2013-06-26 23:52 ¶roda ~Poszkodowana | [+] odpowiedz
    Zg³osi³am szkodê powsta³± po gradobiciu 10 czerwca, minê³y dwa tygodnie od zg³oszenia , a ja nie mogê doczekaæ siê wizyty rzeczoznawcy. W centrum likwidacji szkód dosta³am nr od jakiego¶ A.R. który to... czytaj dalej »
  • 2013-10-22 12:32 wtorek ~Ludwik | [+] odpowiedz
    Poszkodowanana przysz³ó¶æ czytaj komentarze i wypowiedzi ludzi na forum. To najgorsze towarzystwo ubezpieczeniowe i dzia³aja tylko na swoja korzy¶æ - zapamiêtaj to !!! Ja w ubieglym roku poslizgnalem... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Uniqa na:
    4.59
    OPINIE O Uniqa
  • 2012-12-07 10:11 pi±tek ~Piort | [+] odpowiedz
    Prawdziw± "Polaczkowo¶æ" na forum widzê :D - jak to Fokus ¶piewa [z wielkim ¿alem, ale admin musia³ to wymoderowaæ...]: -Co tam? "Spier[wymoderowano tre¶ci obra¼liwe] w podskokach, zak... czytaj dalej »
  • 2014-02-25 20:31 wtorek ~Remek | [+] odpowiedz
    Chyba jeste¶ Pajacu pracownikiem tej po¿al siê Bo¿e firmy i j± reklamujesz.Ludzie nie korzystajcie z ich us³ug,bo to banda oszustów.
  • 2012-11-28 16:00 ¶roda ~Joanna Chilicka | [+] odpowiedz
    Gdy ubezpiecza³em mieszkanie nie my¶la³em ¿e bêdê musia³ korzystaæ z ich us³ug. Ale sta³o siê mróz zniszczy³ dach i przecieki wody dosta³y s siê do mieszkania zalewaj±c ocieplenie 2 warstwy waty i 2 w... czytaj dalej »
  • 2014-04-08 14:44 wtorek ~jacek | [+] odpowiedz
    Jestem ciekaw czy udalo ci sie wygraæ z pajacami .Ja dopiero zaczynam ,wiatr zniszczy³ mi dwa budynki w odpowiedzi dosta³em pismo które mówi ¿e ubezpieczony jestem od wichury co oznacza wiatr z si³± 2... czytaj dalej »
  • 2012-09-30 15:09 niedziela ~KW | [+] odpowiedz
    OSTRZEGAM PRZED POLISAMI FIRMY UNIQA 2012-09-30 12:18 niedziela ~KW W warunkach umowy jest zapis o rozliczaniu szkód systemem kosztorysowym EUROTAX a za szkody poni¿ej 400 z³ p³acisz sam. Szkodê k... czytaj dalej »
  • 2012-07-04 12:23 ¶roda ~smok | [+] odpowiedz
    Tak ¶miesz± mnie te komentarze od samych pracowników firmy b±d¼ zarz±du. Wstyd
  • 2012-05-07 11:42 poniedzia³ek ~micha³ | [+] odpowiedz
    te pozytyene opinie to pewnie etatowy UNIKACZ staraj±cy siê wyrównaæ straty...
  • 2012-03-29 22:06 czwartek ~micha³ kuku³ka | [+] odpowiedz
    nie do¶æ, ¿e wyceniono mi szkodê ca³kowit± na mniej ni¿ po³owê warto¶ci, to jeszcze odmówiono mi wyp³aty za wrak, który musia³em zez³omowaæ(zatrzymany dowód po wypadku). Pierwsza pani powiedzia³a &quo... czytaj dalej »
  • 2011-12-20 14:10 wtorek ~Ricca | [+] odpowiedz
    Uzyskaæ odszkodowanie od tje firmy to droga przez mêkê jednym s³owem prawdziwa "UNIKA" ale p³acenia odszkodowania
  • 2011-08-08 11:56 poniedzia³ek ~Zawiedziona | [+] odpowiedz
    Nasza historia jest trochê inna... we wrze¶niu 2009 po kupnie nowego samochodu, m±¿ dope³ni³ wszelkich formalno¶ci dotycz±cych starego grata: po sprzedaniu wyrejestrowa³, w filii UNIQI w bielsku zrobi... czytaj dalej »
  • 2011-06-09 18:25 czwartek ~oszukany | [+] odpowiedz
    przeczytaj ogólne warunki co do mieszkania, wrazie szkody nie otrzymasz nic bo w³asnie to podpisa³es. co do znizek czy miales mieszkanie czy tez nie i tak tyle samo p³acisz, jako pe³en klient.
  • 2010-10-29 20:55 pi±tek ~bajka | [+] odpowiedz
    jestem klientem uniqi od paru lat i do tej pory nie mia³em ¯adnych uwag a¿ do tej pory kiedy to ja jestem poszkodowany i czekam na pieni±¿ki oczywi¶cie mogê czekaæ tylko nikt nie jest ³askawy powiedzi... czytaj dalej »
  • 2010-10-18 01:23 poniedzia³ek ~XXX | [+] odpowiedz
    Tu wypisuj± przede wszystkim pracownicy Uniqa zamiast zajmowaæ siê likwidacj± szkód i dlatego procedury tyle trwaj±
  • 2010-10-06 14:41 ¶roda ~kompx | [+] odpowiedz
    wszystko jest pieknie te¿ mam tylko czekaj jak bedziesz mia³ od nich dostac odszkodowanie beda cie zwodzic powodzenia ja od nich spadam
  • 2010-08-27 17:44 pi±tek ~DANIIII26 | [+] odpowiedz
    ZAPEWNE AUTOREM TEGO KOMENTU NIE JEST KLIENT TYLKO PRACOWNIK UNIQA. COMPENSA, HESTIA I KA¯DE JEDNO TOWARZYSTWO UBEZPIECZENIOWE DAJE DODATKOWE ZNI¯KI TZW KLIENTOM LOJALNYM W DODATKU MO¯NA JESZCZE NEGOC... czytaj dalej »
  • 2011-01-13 13:27 czwartek ~ela | [+] odpowiedz
    Podpisujê siê pod tym stwierdzeniem 2 rêkami - jak najdalej od UNIQA. Zerowy kontakt z klientem. Brak odpowiedzi na pisma i korespondencjê mailow± / nie mówi±c o telefnicznej/. ¯enada a nie Towarzyst... czytaj dalej »
  • 2010-01-15 11:42 pi±tek ~zawiedziona UNIQA, | [+] odpowiedz
    Przesz³o miesi±c temu stoj±ce na parkingu moje auto wjecha³a wielka SCANIA. Rzeczoznawca UNIQa przyzna³ mi odszkodowanie, na które czekam, czekam, i czekam...juz ponad miesi±c. A mechanik domaga siê ... czytaj dalej »
  • 2010-09-23 16:11 czwartek ~zignorowana klientka | [+] odpowiedz
    w³a¶nie wyp³acono mi odszkodowanie po up³ywie 7 tygodni od zaistnia³ego zdarzenia, ile nerwów straci³am i czasu, ta sama sytuacja- nie dodzwonisz sie do nich- to niemo¿liwe. Na e-maila czasem oddzwon... czytaj dalej »
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.