X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Skargi na towarzystwa ubezpieczeń
2009-01-11 09:15 niedziela

PTU złodzieje, oszuści ODRADZAM

2011-03-14 14:37 poniedziałek ~witek
PTU to złodzieje, nie wypłacają odszkodowań. Jestem poszkodowanym w wypadku z klientem PTU i czekam ponad 2 miesiące na odszkodowanie. Mam oświadczenie sprawcy, przyznał sie do wypadku mimo to nie dostałem odszkodowania. Likwidator szkód nie odpisuje na maile, telefonu do niego nie ma, konsultanci nic nie wiedzą. Najlepiej wzywać Policję do wypadku z klientem PTU, albo do sądu od razu. Banda złodziei
  • 2012-03-27 18:55 wtorek ~Jarek | [+] odpowiedz
    Witam, To niestety smutna rzeczywistosc PTU.U nas likwidacja szkody trwala prawie 3 miesiace !!! Ja wisialem na telefonie i mailu prawie codziennie. Obecnie nie chca zaplacic kosztow wynajmu auta z... czytaj dalej »
  • 2015-07-08 13:58 środa ~Zawiedziona | [+] odpowiedz
    Zaczynam rozumieć o czym tu piszecie. Również miałam wypadek i także mam problem z otrzymaniem ubezpieczenia z OC sprawcy w PTU. Sprawa strasznie się przeciąga, pierwszy raz mam do czynienia z takim u... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.